Próba kradzieży auta zakończona linczem na złodziejach

Próba kradzieży auta zakończona linczem na złodziejach

Próba kradzieży auta zakończona linczem na złodziejach

Podaj dalej

Kradzież auta to przemyślany proceder, który przebiega w kilku etapach. Wiedząc jak się odbywa można się przed nim poniekąd zabezpieczyć.

Czasami dochodzi jednak do takich sytuacji, kiedy złodzieje postanawiają iść na żywioł, a kradzież samochodu staje się dla nich pewnego rodzaju impulsem. Tak było właśnie w tym przypadku.

Dwóch mężczyzn postanowiło przywłaszczyć sobie cudzą własność, a że auto stało na środku drogi w biały dzień – i na dodatek z kierowcą w środku – zdecydowali się na brutalne wyrzucenie właściciela z pojazdu na drogę.

Cwaniak i agresor drogowy obrywa żelem po oczach

Chwilę później bandyci próbowali odjechać, jednak karma wróciła szybko. Obecni na miejscu przechodnie i kierowcy nie mieli zamiaru tylko przyglądać bezprawnemu procederowi. Tłum szybko zareagował. O ile jeden złodziei jakimś cudem wymknął się w zamieszaniu, o tyle drugi musiał bardzo boleśnie pożałować swojej decyzji.

Jak rozegrała się cała akcja możecie zobaczyć na poniższym filmie. Wideo jest wprawdzie leciwe, ale z uwagi na zdecydowany charakter tego obywatelskiego zatrzymania – warte przypomnienia.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News