Polacy w top 3 kwalifikacji Rotaxa!

Polacy w top 3 kwalifikacji Rotaxa!

Podaj dalej

Czwartkowe popołudnie stało pod znakiem kolejnych sesji kwalifikacyjnych Rotax MAX Challenge Grand Finals. Tym razem nie rywalizowały klasy dla najmłodszych, jednak i tak nie zabrakło polskich sukcesów!

Świetną jazdą po południu popisał się Kamil Donicz, który w pierwszym biegu klasy Junior Max zajął drugie miejsce! Polak wpadł na metę zaraz za swoim rywalem, Holenderem Tijmenem van der Helmem, który do ostatnich metrów musiał bronić pierwszej pozycji. W kolejnym biegu tej klasy na 14. miejscu sklasyfikowano Piotra Wiśnickiego.

W klasie Max Kuba Greguła i Mateusz Kaprzyk zajęli kolejno 14. i 21 miejsce. W Max DD2 Karol Jurmanowicz był 17. natomiast Kacper Bielecki 29. Podsumowanie jak zwykle kończymy wynikami klasy Max DD2 Masters, w której to Sławomir Murański znalazł się na 20. miejscu swojego biegu, natomiast Tomasz Frrdin był 15. w kolejnym.

Jutro na zawodników czeka sesja rozgrzewkowa oraz prefinały, które wyłonią grupę najlepszych. Ci zaś w niedziele zmierzą się o tytuł najlepszego zawodnika serii Rotax MAX Challenge na świecie!

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News