Polacy ruszają na Hungaroring

Polacy ruszają na Hungaroring

Polacy ruszają na Hungaroring

Podaj dalej

Ponad dwieście załóg wystartuje już jutro w Szilveszter Rallye 2017. Wśród zgłoszonych zawodników znajduje się jedenaście duetów z Polski. Kto będzie reprezentował nasz kraj na Węgrzech?

Dokładnie 236 załóg zostało zgłoszonych do rywalizacji, która rozpoczyna się już jutro o godzinie 10:00. Dziewiętnasta edycja imprezy, o której więcej pisaliśmy w materiale Rajd na torze F1 rokrocznie przyciąga setki miłośników motoryzacji oraz tłumy kibiców. W sezonie 2017 tytułu mistrzowskiego będzie bronił Ferenc Vincze Jr, który na Hungaroringu pojawi się za kierownicą Fabii R5. W barwach zespołu GO+ Cars Atlas Ward, za kierownicą Citroena DS3 R3T wystąpi Jurij Protasow pilotowany przez Pavlo Cherepina. Oprócz niego w klasycznym Audi Quattro A2 zaprezentuje się duet Grzegorz Olchawski/Marcin Lisicki, który na Węgrzech wystąpi z numer 206. Zespół na miejscu będzie wspierał aktualny Mistrz Polski klasy Open 2WD – Jan Chmielewski.

No to zaczynamy zabawę 😎

Publié par GO+ Cars Atlas Ward sur mercredi 27 décembre 2017

Ponadto na starcie pojawi się załoga najszybszej ośki tegorocznego Kryterium Asów na ulicy Karowej. Konrad Biela i Ryszard Ciupka zamienią swoje Renault Clio RS na Peugoeta 306 Maxi.

Publié par BIELAPLAST Race & Rally Team sur samedi 23 décembre 2017

Z numerem 49 w Renault Megane wystąpi Arkadiusz Boruta, który na liście zgłoszeń widnieje w asyście Adam Ogiermana. W ostatnim czasie zespół dokonał jednak małej roszady.

Mała zmiana na Szilveszter Rally, na prawym fotelu zasiądzie równie doswiad pilot Mariusz Żelazko . Zobaczymy jak się będzie układać 🙂

Publié par Arkadiusz Boruta sur mardi 26 décembre 2017

Kolejne polskie duety, które kibice będą mieli okazję podziwiać na Hungaroringu utworzą Rafał Pochłopień/Patryk Olejniczak oraz Przemysław Gosztyła/Barbara Gosztyła. Obie załogi wystąpią w Oplu Astra GSI. Dalej na trasie pojawią się Jerzy Smagała/Konrad Giergiel w Hondzie Civic, Marcin Śladowski/Waldemar Janecki w Citroenie Saxo oraz Miłosz Świegoda/Piotr Augustyński w Oplu Astra F. Z numerem 136 w Renault Clio RS zaprezentuje się Maciej Serafin pilotowany przez Roberta Pawlaka.

Brak adrenaliny i żądza ścigania się tym razem skierowały mnie do Węgier. Rajd sylwestrowy na słynnym torze Hungaroring….

Publié par Maciej Serafin sur mardi 26 décembre 2017

Jedyną kobietą z Polski, która podejmie się zadania prowadzenia Citroena Saxo będzie Magdalena Dróżdż wspierana przez Grzegorza Gajdę. Z kolei w Hondzie Civic z numerem 197 zobaczymy duet Sebastian Puzoń/Aleksandra Przybyłek.

W drodze na Szilveszter Rallye ! Pora na nowe wyzwanie. Trzymajcie kciukasy ☺️

Publié par Puzoń Rally Team sur mercredi 27 décembre 2017

Tagi: Szilveszter Rallye, Go+Cars Atlas Ward

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News