Polacy coraz szybsi!

Polacy coraz szybsi!

Podaj dalej

Rotax MAX Challenge Grand Finals nabierają tempa i zawodnicy mają już za sobą drugie biegi kwalifikacyjne. Polacy podkręcają tempo z okrążenia na okrażenie i są coraz bliżej awansu do prefinałów!

Świetnym wynikiem popisał się rywalizujący w klasie Micro Max Maciej Gładysz, który finiszował na piątym miejscu, a od czwartej lokaty dzieliła go zaledwie 0,1 sekundy! W zmaganiach tej samej klasy 14. był Maksymilian Obst, zaś pechowo wyścig zakończył się dla Jonathana Maddena, który w nie ukończył biegu.

W klasie Junior Max Kamil Dojnicz znalazł się na 26. miejscu, natomiast Piotr Wiśnicki minął linię mety jako 17 zawodnik w drugim z biegów tej klasy. Na identycznej pozycji znalazł się Mateusz Kaprzyk w wynikach biegu klasy Max, zaś dwie pozycję wyrzej sklasyfikowano Kubę Gregułę.

W Max DD2 Karol Jurmanowicz oraz Kacper Bielecki wpisali się kolejno na 17. i 29. pozycję. W ostatniej klasie – Max DD2 Masters Tomasz Ferdin popisał się 14. czasem w swoim biegu, natomiast Sławomir Murański był 17. w kolejnej odsłonie walki koło w koło.

Dziś na zawodników czeka trzeci segment kwalifikacji, natomiast jutro przed południem dowiemy się, którzy z nich awansują do prefinałów!

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News