Zbliża się koniec 16. sezonu Suzuki Moto Szkoła

Do zakończenia Suzuki Moto Szkoła 2022, zostały już tylko trzy spotkania, które doskonalą technikę jazdy na motocyklu. Pierwsze spotkanie 16. sezonu miało miejsce 28 maja na Torze Jastrząb, a najbliższe odbędzie się 14 sierpnia w Łodzi. Ze szkoleń prowadzonych przez instruktorów Suzuki skorzystało niemal 300 motocyklistów.

Zbliża się koniec 16. sezonu Suzuki Moto Szkoła
Podaj dalej

Co dają zajęcia w Suzuki Moto Szkole?

16. sezon szkoleń Suzuki Moto Szkoły rozpoczął się 28 maja na Torze Jastrząb, a do jego zakończenia pozostały jedynie trzy spotkania. Z zajęć prowadzonych przez instruktorów Suzuki skorzystało już prawie 300 motocyklistów.

Całodniowe szkolenie z doświadczoną kadrą instruktorską to świetna okazja, aby doskonalić technikę jazdy, a także pozbyć się złych nawyków. Dodatkowo zajęcia są prowadzone zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Nie można zapominać, że każde szkolenie daje również możliwość do spotkania oraz wymiany doświadczeń z innymi właścicielami motocykli marki Suzuki.

Na Torze Łódź 14 sierpnia odbędzie się najbliższe szkolenie, poza nim zostały jeszcze tylko dwa spotkania do zakończenia sezonu. Jedno 28 sierpnia i drugie 2 października, gdzie oba rozegrają się na Torze Jastrząb. Co ciekawe, Allianz jest partnerem szkoleń w ramach Suzuki Moto Szkoły.

Warunki przyjęcia na szkolenia w ramach Suzuki Moto szkoły

Obowiązkowe jest posiadanie specjalnej kurtki, spodni i rękawic motocyklowych z protektorami, kasku z atestem oraz butów chroniących kostkę. Ponadto motocykl uczestnika powinien być zarejestrowany, mieć opłacone ubezpieczenie OC i należeć do jednośladów marki Suzuki. Nie bierze się za to pod uwagę wieku oraz pochodzenia pojazdu.

 

Przeczytaj również