Zasięg do 600 kilometrów i 8-letnia gwarancja producenta. Poznajcie w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E

Ford Mustang Mach-E to bez wątpienia jeden z najlepszych samochodów elektrycznych na rynku, co udowadnia swoim imponującym zasięgiem. Dzięki baterii o zwiększonej pojemności może przejechać nawet 600 kilometrów na jednym ładowaniu. Dodatkowo wyróżnia się wieloma zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, które przyczyniły się do zdobycia najwyższej noty 5 gwiazdek w testach Euro NCAP. Co więcej, wielu konsumentów przekonuje atrakcyjna oferta Forda w postaci pakietu 8 lat gwarancji. W pełni elektryczny Mustang Mach-E bez wątpienia sprawdzi się w firmowych flotach. Czym jeszcze zaskoczy was pojazd od Forda oraz co najważniejsze, ile kosztuje? Na te pytania poznacie odpowiedzi już za chwilę.

Zasięg do 600 kilometrów i 8-letnia gwarancja producenta. Poznajcie w pełni elektrycznego Mustanga Mach-E
Podaj dalej

Zasięg do 600 kilometrów i 8-letnia gwarancja producenta

Zasięg do 600 kilometrów i 8-letnia gwarancja producenta

Duże osiągi oraz bateria o zwiększonej pojemności umożliwiająca przejechanie nawet 600 kilometrów na jednym ładowaniu zdecydowanie zachwyca. Omawiany pojazd to nie tylko dobra opcja dla przeciętnych kierowców, ale także i dla firm, które cenią sobie oszczędność, wydajność i niskie emisje. 

Kilkukrotnie nagradzany za swoje wyposażenie. Ford Mustang Mach-E wyróżnia się zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa, które przyczyniły się do zdobycia prestiżowych 5 gwiazdek podczas testów Euro NCAP. 

Wyposażony w silnik o mocy 351 KM i 58 Nm momentu obrotowego zwiększa przyjemność w czasie jazdy, zapewniając za kółkiem pełen komfort. Mustang umożliwia kierującym poczuć przyspieszenie. To idealny pojazd także dla tych, który chcą poczuć prawdziwą dynamiką za kierownicą. W pełni elektryczny pojazd Forda potrafi przyspieszyć od 0 do 100 km w 5,8 sekundy. 

Warto podkreślić, że Ford Mustang Mach-E nie tylko dba o bezpieczeństwo, ale oferuje również szereg zaawansowanych funkcji zwiększających komfort. Adaptacyjny tempomat, system monitorowania martwego pola widzenia w lusterkach, czy Pre-Collison Assist, która pomaga unikać lub zmniejszać skutki kolizji z poprzedzającymi pojazdami to jedynie kilka z wielu zabezpieczeń. Mówimy tu o pojeździe, który został zaprojektowany z myślą o dalekich podróżach i użytkowaniu przez wiele lat. Tak jak wspominaliśmy wcześniej samochód ma do 600 kilometrów zasięgu i jest objęty gwarancją producenta na 8 lat lub 160 000 kilometrów. 

Ford Mustang Mach-E przystosowany na długie dystanse

Ford Mustang Mach-E

Omawiany Mustang korzysta z zaawansowanego ogniwa litowo-jonowego z katodami niklowo-manganowo-kobaltowymi. Jego system wysokiego napięcia wyróżnia się aktywnym systemem chłodzenia i ogrzewania cieczą, który precyzyjnie kontroluje temperaturę akumulatora. Takie rozwiązanie, Mach-E nie tylko maksymalizuje wydajność akumulatora, ale staje się jednocześnie jednym z najlepszych wyborów pod względem minimalnego spadku pojemności baterii w miarę upływu czasu. 

Przekonującym dowodem na solidność i skuteczność Forda Mustanga Mach-E bez wątpienia są doświadczenia z floty NRG Project. Mowa tu o polskim producencie rozwiązań bateryjnych dla przemysłu oraz rynku OZE. Trzy Mustangi znajdujące się w ich flocie pokonały łączny dystans przekraczający 250 000 kilometrów. Z czego najstarszy z pojazdów osiągnął już ponad 125 000 kilometrów na liczniku. Pomimo sporego przebiegu nadal radzi sobie na drodze bez zarzutów. Po tak pozytywnym doświadczeniu, firma zdecydowała się na rozszerzenie floty o kolejne egzemplarze tego modelu. 

,,Mustang Mach-e to wyjątkowy samochód elektryczny, który pozwala wyróżnić się na rynku kadrze zarządczej i handlowcom w naszej firmie. Samochód jest komfortowy i pozwala na ładowanie baterii przez jedno z najpopularniejszych szybkich złącz, czyli CCS Typ 2. Szybkie ładowanie nie utrudnia poruszania się w Polsce i za granicą – do tej pory Mach-em odwiedziliśmy klientów kilkukrotnie w Niemczech, na Słowacji, czy na Węgrzech” – mówi Zygfryd Kosidowski, prezes zarządu NRG Project. ,, Eksploatacja samochodu jest wyjątkowo prosta. Zaskoczyła nas mała ilość elementów, które ulegają zużyciu. Do samochodu dolewamy wyłącznie płynu do spryskiwaczy! Dzięki systemowi odzysku energii z hamowania, klocki hamulcowe służą nam na ok. 80 000 km” – dodaje.

Ford Mustang Mach-E – za ile go kupimy? 

Zasięg do 600 kilometrów

Auto jest obecnie dostępne w atrakcyjnej cenie od 269 550 złotych z pakietem korzyści w cenie. Oferuje on ochronę gwarancyjną Ford Protec do 8 lat / 160 000 kilometrów, bezpłatne przeglądy serwisowe co dwa lata do ósmego roku eksploatacji. Do tego dochodzi także Kontrakt Serwisowy obejmujący swoim zakresem dodatkowo wybrane części eksploatacyjne. 

Przeczytaj również