Volkswagen Bank zostaje sponsorem turnieju golfowego

Już jutro odbędzie się turniej golfowy zorganizowany z okazji 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego. Partnerem tytularnym zostało Audi Lellek Opole, czyli popularny dealer samochodowy. Co więcej, jednym ze sponsorów został Volkswagen Bank, który po raz kolejny bierze udział w wydarzeniu o charakterze sportowym.

Volkswagen Bank zostaje sponsorem turnieju golfowego
Podaj dalej

Volkswagen jednym ze sponsorów wydarzenia. W jakich godzinach odbędą się zawody? 

W tym wszystkim ważne jest to, że turniej 20-lecia Opolskiego Klubu Golfowego Akademia Golfa by Audi Lellek Opole jest częścią obchodów jubileuszu klubu. Dla chętnych mamy równie ciekawą informację. Otóż zawody odbędą się jutro o godzinie 11.00 i będą trwały do 16.00 – Zapisy na turniej są otwarte dla wszystkich. 

Wśród wielu sponsorów całego wydarzenia znajduje się Volkswagen Bank, który często z wielką chęcią wspiera inicjatywy sportowe. Instytucja znana jest z działalności kredytowej oraz depozytowej, oferującej m.in. kredyty gotówkowe, karty debetowe Visa z wizerunkami pojazdów oraz konta firmowe. 

,,Sobotni turniej w Karolinka Golf Park to wspaniałe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów gry w golfa. Dyscyplina, która w przeszłości uważana była za elitarną, zyskuje coraz więcej zwolenników. Jeśli miałabym porównać Volkswagen Bank do sportu, to byłby to właśnie golf. Dlaczego? Z jednej strony mamy swoje grono klientów, którzy nam ufają, a z drugiej konsekwentnie chcemy trafiać do nowych, pokazując, że warto z nami grać i trafiać do dołka. Dlatego serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zawodach. Trzymamy kciuki za najlepszych!” – mówi Daria Pawęda, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Szeroka gama pojazdów do dyspozycji uczestników

Volkswagen ID.3 1st Edition

,,Wydarzenie tej rangi odbywa się raz na 20 lat, dlatego postanowiliśmy zadbać o jego wyjątkową oprawę. Przygotowaliśmy wiele atrakcji, m.in. jazdy testowe najnowszymi modelami Audi, dołki konkursowe oraz ufundowaliśmy ciekawe nagrody. Miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję przetestować też niektóre modele naszych samochodów” – dodaje Grzegorz Lellek, Prezes Zarządu Grupy LELLEK.

 

 

 

Przeczytaj również