Unikatowy Lexus LC 500 Bespoke Carbon. Istnieje tylko jeden egzemplarz

Lexus LC od swojego debiutu pojawia się na wielu poszczególnych rynkach w naprawdę wyjątkowych wersjach limitowanych oraz edycjach specjalnych. Tym razem LC 500 dostępny jest w Hiszpanii w wersji Bespoke Carbon, który powstał specjalnie na ten rynek tylko w jednym egzemplarzu.

Unikatowy Lexus LC 500 Bespoke Carbon. Istnieje tylko jeden egzemplarz
Podaj dalej

Czym wyróżnia się Lexus LC 500? 

Unikatowy Lexus LC 500 wyróżnia się czerwonym lakierem. Pojazd ten otrzymał pakiet Black, w którego skład wchodzą takie rzeczy jak: czarne detale przedniego grilla, przedniego zderzaka, tylnych świateł oraz reflektorów. Co więcej, istnym wypełnieniem wyglądu są 21-calowe, pięcioramienne felgi, które są stworzone z kutego aluminium w kolorze czarnym. 

Wnętrze Lexusa LC 500 pokryto czarną Alcantarą, a sam limitowany egzemplarz wyróżniają oznaczenia ,,Bespoke Carbon”. Dodatkowo na liście wyposażenia znajduje się podgrzewana kierownica, nawigacja i 13-głośnikowy system audo Mark Levinson. Co ciekawe, istnieje również możliwość połączenia się ze swoim smartfonem przy pomocy Apple Carplay oraz Android Auto. 

Lexus LC 500 Bespoke Carbon przygotowany specjalnie na hiszpański rynek posiada silnik V8, który wytwarza aż 464 KM mocy. Sam pojazd przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy, a jego maksymalna prędkość wynosi 270 km/h. 

Wycena w Hiszpanii 

Na sam koniec warto wspomnieć o tym, że jedyny istniejący egzemplarz Lexusa LC 500 Bespoke Carbon wyceniony jest w Hiszpanii na 157 500 euro. 

 

 

Przeczytaj również