Toyota z atrakcyjną wyprzedażą pojazdów z rocznika 2023. W szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie

Toyota rozpoczęła wyprzedaż samochodów z rocznika 2023. Wybrane modele marki są dostępny od ręki w atrakcyjnie obniżonych cenach. Już teraz możemy zdradzić zainteresowanym, że rabaty sięgają nawet 20,900 złotych. Przy zakupie można również skorzystać z dodatkowych korzyści, takich ja voucher na akcesoria o wartości 1000 złotych. Ta wyjątkowa oferta jest dostępna podczas Dni Otwartych w salonach Toyoty, które trwają od 13 do 18 listopada. W dzisiejszym artykule opowiemy wam, jakie pojazdy będziemy mogli kupić po niższej cenie. Zainteresowani? W takim razie zaczynajmy.

Toyota z atrakcyjną wyprzedażą pojazdów z rocznika 2023. W szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie
Podaj dalej

Toyota z atrakcyjną wyprzedażą pojazdów z rocznika 2023

W salonach Toyoty ruszyła właśnie wyprzedaż samochodów z 2023 roku produkcji. To pierwsza tak szeroka oferta od czasu pandemii. Kierowcy będą mogli zaoszczędzić na zakupie nawet do 20 900 złotych, a w dodatku otrzymają pojazdy od ręki. Liczba egzemplarzy objętych wyprzedażą jest jednak ograniczona. Japoński koncern motoryzacyjny poinformował, iż promocja dostępna jest na czas Dni Otwartych w Salonach Toyoty w dniach 13-18 listopada. 

Oferta sprzedażowa obejmuje gamę najpopularniejszego auta w Polsce, czyli Toyoty Corolli, we wszystkich wersjach nadwozia. Dla decydujących się na sedana z benzynowym silnikiem 1.5 i skrzynią manualną, dostępny jest rabat w wysokości 12 000 złotych. Oznacza to, że samochód w wersji Comfort z pakietami Tech i Style można nabyć już za 98 400 złotych. W przypadku tej wersji nadwoziowej, ale z napędem hybrydowym możliwe jest uzyskanie rabatu nawet do 10 100 złotych w zależności od poziomu wyposażenia.

Corolla TS Kombi z 2023 roku produkcji dostępna jest natomiast z napędami 1.8 Hybrid i 2.0 Hybrid, może być nabyta z ceną niższą o 10 400 złotych względem ceny katalogowej. Corolla Hatchback przebiła obniżkę, gdyż przy niej możemy spotkać się z rabatem sięgającym 14 300 złotych. To doskonała okazja dla wszystkich zainteresowanych, aby skorzystać z atrakcyjnych promocji. W końcu wcale nie tak często zdarza się okazja na zakup różnych wariantów Corolli w niższej cenie. 

Oferta Toyoty nie ogranicza się tylko do Corolli

Klienci japońskiej marki mogą znaleźć w rozsądnej cenie model Yarisa z benzynowym silnikiem 1.0 o mocy 72 KM. Samochód ten w wersji Active kosztuje 65 900 złotych, czyli aż 11 000 mniej niż wynosi cena katalogowa. W dodatku klienci, którzy się pospieszą będą mieli okazję załapać się na ostatnie egzemplarze wersji Comfort za 72 900 złotych

Oferta wyprzedażowa Yarisa Cross dotyczy bogato wyposażonych wersji z napędem hybrydowym 1.5 w odmianie AWD-i: 

  • Comfort 
  • Executive
  • Adventure

 W wybranych konfiguracjach można zaoszczędzić łącznie nawet 7000 złotych

Nabycie Toyoty RAV4 to szansa na uzyskanie dużego rabatu w wysokości 17 700 złotych. Model ten, wyposażony w dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 173 KM, skrzynię CVT, napęd na przód, możemy kupić w wersji Comfort z pakietem Style za 154 400 złotych. Dla preferujących napęd hybrydowy, w ofercie dostępne są ostatnie egzemplarze z silnikiem 2.5, w odmianach FWD oraz AWD-i. Do wyboru są zarówno wersja Comfort, jak i Executive.

Toyota Camry jest obecnie dostępna w cenie od 163 500 złotych. Samochód ten wyposażony jest w hybrydowy napęd o mocy 218 KM, dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia: Comfort, Prestige oraz Executive – maksymalny rabat, jaki możemy za niego otrzymać to aż 20 900 złotych. 

Najmniejszy crossover w ofercie Toyoty jest teraz w specjalnej ofercie wyprzedażowej za 66 400 złotych. Mowa tu oczywiście o Aygo X z silnikiem 1.0 o mocy 72 KM w wersji Active. Okazjonalna wyprzedaż daje chętnym ostatnią szansę na zakup specjalnej wersji Undercover, która została stworzona we współpracy z japońskim projektantem Junem Takahashim. 

Hybrydy również na promocji

Na sam koniec prawdziwym grzechem byłoby nie wspomnieć o autach z innowacyjnymi napędami. Za Toyotę Prius z hybrydą plug-in piątej generacji, bogato wyposażoną wersję Comfort należy zapłacić 188 900 złotych. Elektryczna Toyota bZ4X kosztuje o 15 000 złotych mniej bez względu na wybraną wersję. Wodorowa Toyota Mirai może się za to pochwalić rabatem w wysokości 20 000 złotych. 

W salonach Toyoty wciąż są dostępne ostatnie egzemplarze pozostałych pojazdów wyprodukowanych w 2023 roku. Mimo że nie są objęte wyprzedażą, to warunki zakupu tych modeli są bardzo korzystne, a szczegóły oferty są dostępne u dealerów.

 

Przeczytaj również