Renault prezentuje nową wersję modelu Zoe w odświeżonej formie

Renault Zoe to najlepiej sprzedający się elektryczny samochód miejski w całej Europie. Co ciekawe, został on zaprezentowany w nowej gamie modelowej. Zmianie uległo wyposażenie oraz pojawił się nowy kolor nadwozia Szary Schiste.

Renault prezentuje nową wersję modelu Zoe w odświeżonej formie
Podaj dalej

Coraz większe sukcesy Renault Zoe 

Przez ostatnie lata Renault Zoe odnosiło coraz większe sukcesy na rynku, dzięki temu z roku na roku sprzedaż tego modelu systematycznie rosła. Głównym czynnikiem, dla którego Zoe zawdzięcza swój sukces to systematyczne unowocześnienie technologii oraz zmieniającej się stylistyce. Warto wspomnieć o tym, że to ostatnie zaczyna przyciągać coraz większą liczbę kierowców. Największym osiągnięciem Zoe bezapelacyjnie jest fakt, że przez ostatnie 10 lat był to samochód elektryczny najlepiej sprzedający się w Europie. Do końca maja bieżącego roku sprzedano niemal 380 000 egzemplarzy tego modelu 

Nowa wersja Zoe Iconic 

Nowa, a zarazem topowa wersja Iconic posiada bazowo 17-calowe szare obręcze kół ze złotymi, ozdobnymi akcentami. Akcenty znajdują się również na grillu oraz obramowaniach reflektorów przeciwmgłowych, a dolna część drzwi zdobią boczne naklejki z nowym wzorem. Co więcej, wnętrze ZOE wyróżnia się tapicerką z ekologicznej skóry łączonej z tkaniną stworzoną z materiałów pochodzących z recyklingu. Na tapicerce jest taki sam wzór jak na naklejkach na drzwiach. Boczne krawędzie przednich siedzeń zdobi złote oblamowanie, które ma podkreślać ich wyjątkowy kształt. Ekran multimedialny o wielkości 9,3 cala posiada wbudowaną nawigację oraz funkcję duplikacji ekranu smartfona. Ponadto wersja ta standardowo zawiera światła przeciwmgłowe, system kontroli martwego pola, kartę Hands Free i system Easy Park Assist.

Osoby zainteresowane zakupem muszą wiedzieć, że wersja Zoe Iconic jest dostępna w cenie od 169 500 PLN brutto. 

 

 

 

Przeczytaj również