Premiera rewolucyjnego modelu Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE

Wczoraj o godzinie 16:00 Mercedes-AMG zaprezentował światu swój najnowszy model klasy C od AMG – C 63 S E. Premiera tego egzemplarza miała miejsce na platformie internetowej Mercedesa oraz innych kanałach cyfrowych. W najbliższym czasie będzie można obejrzeć cyfrowy debiut lub pobrać go jako wideo na żądanie.

Premiera rewolucyjnego modelu Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE
Podaj dalej

Przełomowy model od Mercedes-AMG

Doczekaliśmy się prawdziwego przełomu w 55-letniej historii AMG. Marka przedstawiła wczoraj swój nowy model Mercedes-AMG C 63 S E PERFORMANCE. Do jego stworzenia wykorzystano know-how z Formuły 1 – oznacza to, że pojazd ten przenosi na otwarte drogi najnowocześniejszą technikę hybrydowego napędu ze świata motorsportu. Moc systemowa wraz z systemowym momentem obrotowym osiągają zupełnie nowe, rekordowe wartości. Warto także wspomnieć o tym, że najnowsza seria marki zadebiutuje jednocześnie w wersjach Kombi i Limuzyna. 

Parę słów o cyfrowej premierze

Cyfrową światową premierę mogliśmy obejrzeć nie tylko na platformie online Mercedesa media me, ale również na licznych kanałach Mercedes-Benz takich jak: YouTube, czy Twitter. 

W Mercedes me media dla przedstawicieli mediów przyszykowano szczegółowe informacje i liczne usługi. Oprócz ścieżki audio w języku angielskim dostępne będą transkrypcje w kilku innych językach. W ramach szerokiej oferty marka zapewni multimedialne materiały takie jak: komunikaty prasowe, filmy oraz zdjęcia. 

 

Przeczytaj również