Partnerstwo Porsche z klubami Soho House

Partnerstwo Porsche z klubami Soho House

Partnerstwo Porsche z klubami Soho House

Podaj dalej

Porsche AG wraz z Soho House Group uzgodniły razem współpracę na przynajmniej trzy lata. W europejskich prywatnych klubach członkowskich Soho House przeprowadzone zostaną warsztaty twórcze oraz konkursy plastyczne. Pierwsze wydarzenie z House Summit odbędzie się na początku 2023 roku w Soho Farmhouse w Oxfordshire w Anglii. Ponadto zostanie sponsorem Soho House Awards. 

Wspólne działania Porsche z Soho House

Porsche AG i Soho House Group zawiązały współpracę na europejską skalę, która potrwa co najmniej trzy lata. Ma ona doprowadzić do szeregu różnorodnych oraz inspirujących działań w europejskich prywatnych klubach członkowskich Soho House. Wśród nich znajdą się konkursy plastyczne i warsztaty twórcze koncentrujące się na sztuce współczesnej oraz wzornictwie. Kluczowym punktem programu będzie House Summit, który odbędzie się w ramach serii No Passengers. Pierwsze wydarzenie jest zaplanowane na początek 2023 roku w Soho Farmhouse w Oxfordshire w Anglii.

Społeczność Soho House i świat Porsche doskonale do siebie pasują. Już od ponad 25 lat kluby Soho House są popularnym miejscem dla aspirujących twórców. Czyni je to są idealnym miejscem do nawiązania kontaktu z tą ważną grupą docelową” – powiedział Robert Ader, dyrektor Porsche AG ds. marketingu (CMO). „Nie możemy doczekać się świeżych pomysłów i inspirującej wymiany (idei)”.

Wspólne wydarzenie oraz doświadczenia to nie wszystko, w tym roku Porsche po raz pierwszy będzie sponsorem nagród Soho House Awards. Uczestnik, który zwycięży w kategorii „Twórcy” otrzyma możliwość wzięcia udziału w kreatywnych wydarzeniach. Mowa tu między innymi o serii wydarzeń Porsche Scopes i The Art of Dreams, czyli serii instalacji artystycznych Porsche.

Wybór odpowiedniego partnera dla Soho House, dla naszych klubów, a w szczególności dla naszych członków, traktujemy bardzo poważnie: dzięki Porsche, dzięki ich wyjątkowym produktom, otwartości na odważną kreatywność i pomysły, które wpłyną na nasze kluby fizycznie, cyfrowo i nie tylko, możemy dostarczyć razem coś naprawdę wyjątkowego. Nie mogę doczekać się, aby zaprezentować wszystko, nad czym wspólnie pracujemy” – powiedział Jonathan Heaf, szef Soho House ds. kontentu.

O samym Soho House

Oryginalny prywatny klub członkowski Soho House powstał w 1995 roku, a jego założycielem był przedsiębiorca Nick Jones.Klub mieścił się na Greek Street w londyńskiej dzielnicy Soho.

Działalność Soho House Group skupia się w Europie i obecnie posiada 22 lokacje w 11 krajach. Kluby liczą aż 80 tys. członków. Co ciekawe, członkostwo jest ściśle ograniczone i przeznaczone dla osób z “twórczą duszą” oraz pracujących w branżach kreatywnych.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News