Opel organizuje rewelacyjną wyprzedaż samochodów. Rabat otrzymamy na wszystkie modele osobowe

Ruszyła atrakcyjna wyprzedaż w salonach marki Opel na modele z rocznika 2023. Z tej wyjątkowej okazji wszystkie dostępne u dealerów samochody osobowe i dostawcze są teraz dostępne ze sporymi rabatami. Przy zakupie wybranych wersji, klienci mają możliwość skorzystania z promocyjnego finansowania lub ubezpieczenia. Każdy, kto odwiedzi najbliższy salon marki Opel do końca listopada skorzysta z wyprzedaży rocznika, wybierając spośród szerokiej oferty samochodów. Jak wygląda sytuacja z cenami? W dzisiejszym artykule się tego dowiecie. Zainteresowani? W takim razie zaczynajmy.

Opel organizuje rewelacyjną wyprzedaż samochodów. Rabat otrzymamy na wszystkie modele osobowe
Podaj dalej

Opel organizuje rewelacyjną wyprzedaż samochodów

Ruszyła wyprzedaż w salonach marki Opel w Polsce. Wszyscy zainteresowani do końca listopada mogą skorzystać z rewelacyjnych rabatów. Dodatkowo przy zakupie wybranych wersji pojazdów można skorzystać z promocyjnego finansowania lub ubezpieczenia. Warto na tym etapie zdradzić, że objęte promocją zostały wszystkie samochody osobowe wraz z dostawczymi. 

Opel oferuje najkorzystniejsze ceny na niezawodne pojazdy wykonane z niemiecką precyzją. Tegoroczna oferta to doskonała okazja dla osób poszukujących wysokiej jakości. Zupełnie nowe auta dostępne są obecnie nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej. Przykładowo, cena miejskiej Corsy, czyli najpopularniejszego modelu Opla w Polsce tego roku, zaczyna się od 64 300 złotych. Oznacza to, że jego obniżka wynosi 10 000 złotych, w porównaniu do ceny katalogowej.

B-SUV-y to segment, który w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich kierowców. Tego typu samochody o kompaktowych wymiarach doskonale sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas dłuższych podróży. Obecnie, miejskie crossovery marki Opel są dostępne w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Teraz są tańsze nawet o 20 000 złotych! Funkcjonalny Corssland kosztuje od 69 900 złotych, a nowoczesna Mokka od 90 300 złotych

To jednak nie koniec fantastycznych ofert ze strony Opla. Polacy zakupią w atrakcyjnej cenie również największego SUV-a w gamie Opla. Mowa tu o flagowym Grandlandzie, którego cena niższa jest o 40 000 złotych. Tego olbrzyma zakupimy już w cenie od 107 700 złotych. Przy zakupie Mokki lub Grandlanda z manualną przekładnią, konsument otrzyma dodatkowo ubezpieczenia za 1 proc. wartości pojazdu. 

Na tym lista dobrych wiadomości się nie kończy 

Opel Astra GTC 2012
fot. Opel

Klienci zainteresowani bezemisyjną jazdą również znajdą tu coś dla siebie. Opel specjalnie dla takich osób przygotował ofertę swoich elektrycznych modeli: Corsa i Mokka z rabatem nawet 33 000 złotych. 

Wielu pewnie zaciekawi niezwykle atrakcyjna oferta kompaktowej Astry, która świetnie się sprawdza zarówno jako pojazd firmowy, jak i auto rodzinne. Kupując hatchbacka zaoszczędzimy teraz nawet 25 000 zł, a przy zakupie kombi Sport Tourer w naszej kieszeni pozostanie 19 000 zł. Cena Astry GSe w obu wersjach nadwozia została zmniejszona nawet o 30 000 zł. Klienci kupujący dowolną Astrę z manualną skrzynią biegów otrzymają promocyjne ubezpieczenie w wysokości 1 proc. pojazdu.

Przedsiębiorcy także znajdą tu coś dla siebie 

Listopadowa wyprzedaż ma również coś dla przedsiębiorców szukających odpowiedniego samochodu dostawczego. W ofercie znajdują się rabaty na pojazdy przeznaczone do ciężkiej pracy. Zaczynają się od 22 proc., a kończą na 28 proc. na wersje z silnikami spalinowymi. To jednak nie wszystko, bo w przypadku wybranych modeli elektrycznych możemy liczyć na rabaty aż do 34 proc

Wyprzedaż niedawno się rozpoczęła i wciąż możemy korzystać z dużego wyboru modeli w najlepszych cenach w tym roku. Większość z ich jest dostępna w atrakcyjnym finansowaniu między innymi 

  • nieoprocentowana pożyczka 50/503. 
  • wyjątkowy leasing 100%2

Warto jednak zajrzeć do salonu jak najszybciej, ponieważ liczba samochodów w wyprzedaży jest ograniczona.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wyprzedaży, zapraszamy was do autoryzowanych salonów marki Opel lub na stronę internetową www.opel.pl.

Przeczytaj również