Nowy model Alpine w sprzedaży już od października

Nowy model Alpine w sprzedaży już od października

Nowy model Alpine w sprzedaży już od października

Podaj dalej

Alpine ogłasza, że nowy model marki zostanie zaprezentowany 4 października o godzinie 12:30 podczas Grand Prix F1 w Japonii. Samochód został zaprojektowany z myślą o doskonałych osiągach oraz wrażeniach podczas jazdy na torze i drodze.

Nadciąga nowy model od Alpine

Po zaprezentowaniu nowej gamy Alpine A110 na początku tego roku Alpine kontynuuje rozwój swojej gamy, zapowiadając zupełnie nowy, innowacyjny model. W trakcie trwania Grand Prix F1 w Japonii zostanie zaprezentowana nowa odsłona sportowego coupe A110. 

To zdecydowanie wersja, na którą oczekiwali najwięksi fani serii. Mowa tu o egzemplarzu ekstremalnym, lżejszym, mocniejszym, a także jeszcze bardziej inspirowanym wyścigami samochodowymi. Model ten zwieńczy gamę A110. Nowe Alpine A110 R zostało zaprojektowane z myślą o dostarczeniu jak największych wrażeń na torze oraz na drodze. 

Prezentacja w pierwszym tygodniu października 

Nowy model od Alpine zostanie zaprezentowany we wtorek 4 października o godzinie 12:30. Natomiast jego europejska premiera odbędzie się na Salonie Samochodowym w Paryżu od 17 października bieżącego roku. 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News