Nissan Qashqai e-Power już w Polsce. Każdy może zamówić swój model

Oferta dotycząca modelu Nissan Qashqai została poszerzona o nową wersję, posiadającą unikatowy oraz innowacyjny zelektryfikowany zespół napędowy e-Power. Od teraz dealerzy w całej Polsce będą przyjmować zamówienia od zainteresowanych klientów.

Nissan Qashqai e-Power
Podaj dalej

Nissan Qashqai to idealny samochód w odpowiedniej cenie

Qashqai e-Power, jest już dostępny w cenie zaczynającej się od 173 700 zł. Model ten jest w stanie zapewnić wymagającym klientom niezastąpione emocje podczas jazdy. Także tym, którzy chcą poczuć prawdziwą dynamikę oraz elastyczność napędu elektrycznego, ale nie są jeszcze w pełni gotowi na prowadzenie pojazdu w pełni elektrycznego. 

Warto wspomnieć o specjalnie zaprojektowanym systemie e-Power, który został przeznaczony na rynek europejski. To rozwiązanie zostało wprowadzone dla kierowców niezadowolonych z tradycyjnych, mało reaktywnych pojazdów hybrydowych. Napęd e-Power znacznie różni się od wielu hybryd, które zmagają się ze zjawiskiem ,,przeciągania”. Wszystko to za sprawą tego, że koła pojazdu są w pełni napędzane przez silnik elektryczny. Dzięki temu reakcja na wciśnięcie pedału przyspieszenia jest natychmiastowa, płynna oraz liniowa. 

Potrzebną energię elektrycznemu silnikowi zapewnia zaawansowany, turbodoładowany silnik spalinowy ze zmieniającym się stopniem sprężenia, który cicho pracuje w tle. Energia przekazywana jest albo bezpośrednio do silnika elektrycznego, albo do akumulatora, a w razie takiej konieczności do obu jednocześnie.

Nissan Qashqai e-Power przede wszystkim dostarcza kierowcy dużej przyjemności z jazdy i zachowuje przy tym wysoką wydajność. Dzięki zużyciu paliwa wynoszącym 5,3 l/100 km oraz emisji dwutlenku węgla 119 g/km należy do najoszczędniejszych i najmniej emisyjnych pojazdów.

Nissan Qashqai już w sprzedaży! 

Od dziś klienci mogą składać zamówienia na Nissana Qashqai e-POWER w ramach przedsprzedaży. Dostawy do klientów w Polsce rozpoczną się jesienią.

Strategia elektryfikacji produktów Nissana nabiera tempa. Już wkrótce w gamie pojawi się Qashqai e‑POWER, wyznaczający kolejny ważny etap w realizacji naszego strategicznego celu elektryfikacji wszystkich modeli do 2023 r.” – powiedział Guillaume Cartier, prezes Nissana w regionie AMIEO.

Tak prezentuje się lista modeli nowego Nissana:

 

Przeczytaj również