Civic e:HEV od Hondy już w sprzedaży

Zgodnie z potwierdzonymi przez Hondę informacjami hybryda Civic 11. generacji jest dostępny w cenie od 139 900 zł. Pojazd standardowo wyposażony jest w samoładujący się układ napędowy e:HEV marki, który wykorzystuje dwa silniki elektryczne. Pojawienie się tego auta na rynku stanowi zakończenie całej strategii Electric Vision.

Civic e:HEV od Hondy już w sprzedaży
Podaj dalej

Civic w różnych wersjach wyposażenia

Tak jak wszystkie nowe pojazdy marki, każda z wersji wyposażenia zawiera w sobie Honda SENSING. Jest to kompleksowy zestaw najlepszych rozwiązań w kategorii bezpieczeństwa oraz systemów wspomagających. Wśród nich jest Asystent jazdy w korku i system utrzymywania na pasie ruchu.

Honda Civic w wersji Elegance bazowo wyposażona jest w 17-calowe, aluminiowe felgi, przednie i tylne czujnik parkowania oraz kamerę cofania. Posiada również wielofunkcyjny, 17-calowy wyświetlacz, a także nawigację.

Sportowy model dostępny jest już od 145 900 zł. W swoim asortymencie posiada sportowe pedały, światła przeciwmgielne LED, siedzenia pokryte tkaniną oraz skórą syntetyczną. W tej wersji najbardziej przykuwają uwagę czarne ramki okien, czarne lusterka w kolorze fortepianowej czerni oraz 18-calowe felgi aluminiowe. 

W przypadku wersji Advance ceny zaczynają się od 159 900 zł. Jako ciekawostkę warto podać, że pojazd ten został wyposażony w zmodernizowany 12-głośnikowy system audio klasy premium. Do dyspozycji konsumenta wprowadzono również panoramiczny szklany dach, zmodernizowany, 10,2-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny i adaptacyjne światła drogowe. Dodatkowo nie można zapomnieć o podgrzewanej kierownicy oraz pokrytych skórą fotelach. 

„Wprowadzenie na rynek najnowszego Civica to kamień milowy w rozwoju naszej marki, będący okazją do uczczenia kultowego modelu i jego najdoskonalszej generacji. Po raz kolejny ustanawia wzorce w zakresie funkcjonalności, oszczędności, osiągów i bezpieczeństwa, dostosowane do współczesnych wymagań klientów w całej Europie.” – mówi Sebastian Jezierski, Sebastian Jezierski, Manager działu sprzedaży samochodów osobowych w polskim oddziale Honda Motor Europe.

Złóż zamówienie już dziś! 

Dla wszystkich zainteresowanych warto wspomnieć o tym, że już można składać zamówienia na najnowszego Civica e:HEV u dealerów Hondy. Co ciekawe, ten niesamowity model będzie dostępny w ramach programów finansowania Honda Finance. Oznacza to, że będziemy mogli zakupić ten samochód w ratach zaczynających się już od 1 199 zł netto miesięcznie. 

 

Przeczytaj również