Nagroda publiczności ląduje w ręce Renault

Podczas trwania konkursu elegancji Art & Elégance Richard Mille 2022 Renault R5 Turbo 3E otrzymało nagrodę publiczności. Dodatkowo poinformowano o tym, kiedy pojazd ten zostanie zaprezentowany. Pokaz odbędzie się na Międzynarodowym Salonie Samochodowym od 17 do 23 października w Paryżu bieżącego roku.

Nagroda publiczności ląduje w ręce Renault
Podaj dalej

Nagroda dla pojazdu Renault

Podczas trwania konkursu elegancji Art & Elégance Richard Mille 2022, showcar Renault R5 TURBO 3E otrzymał nagrodę publiczności.

Co ciekawe, całemu pokazowi showcar towarzyszyła modelka ubrana w kombinezon kierowcy rajdowego. Strój został wykonany przez dom mody La Fameuse, który słynie z wykorzystywania istniejących ubrań w celu stworzenia unikatowych projektów sportowych. 

Gilles Vidal, dyrektor designu Renault powiedział: „Jesteśmy niezwykle dumni z tej nagrody. Najlepszym uznaniem jest uznanie publiczności. Renault jest popularną marką „pop”, która kieruje swoje produkty do jak największej grupy odbiorców. Showcar, który odwołuje się do Renault 5 Turbo 2, spodobał się zarówno najmłodszym, jak i zagorzałym fanom Renault 5. To wspaniały hołd z okazji 50-lecia Renault 5”.

Prezentacja odbędzie się 17 października

Jak podaje marka Renault R5 Turbo 3E zostanie zaprezentowane na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Paryżu. Wydarzenie będzie trwało od 17 do 23 października tego roku. 

 

 

Przeczytaj również