Nadmorski zjazd klasyków Citroëna

W dniach 16-19 czerwca 2022 roku stowarzyszenie Amicale Citroën Pologne postanowiło zorganizować nadmorski zjazd legendarnych samochodów Citroëna. W całym wydarzeniu ma wziąć udział kilkadziesiąt dobrze zachowanych pojazdów z całej Polski. 

Nadmorski zjazd klasyków Citroëna
Podaj dalej

Parę słów o samym Citroënie

Na wstępie warto napomknąć o tym, że Citroën już od 1919 roku tworzy samochody, technologie oraz rozwiązania na rzecz mobilności. To marka, która ceni sobie przede wszystkim komfort w czasie jazdy i pełną satysfakcję konsumenta.  Citroën jest zdecydowanym pionierem w zakresie oferowanych przez siebie usług oraz pod względem troski o klientów. 

Plany na całe wydarzenie 

Podczas II Rendez Vous Klasycznych Samochodów Marki Citroen będziemy mogli zobaczyć prawie wszystkie modele marki, które skradły nasze serca i ostatecznie stały się prawdziwymi legendami. Oprócz kultowych pojazdów, pojawi się również najnowsze dziecko firmy, czyli Citroën C5 X. 

W piątek koło godziny 10 samochody pojawią się w Muzeum Obrony Przeciwlotniczej w Koszalinie, około 12 pojadą do Skansenu Chleba w Ustroniu Morskim, a następnie o godzinie 15:30 samochody zostaną przedstawione na placu pod Amfiteatrem w Koszalinie. Po całej prezentacji udadzą się na parking pod Hotelem Verde. 

W sobotę od godziny 12:30 do 16:30 pojazdy zostaną wystawione na promenadzie w Mielnie. Wieczorem oraz w niedziele rano będzie można ponownie zobaczyć auta pod Hotelem Verde. 

 

Przeczytaj również