Mitsubishi Eclipse Cross PHEV lipcowym bestsellerem

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV lipcowym bestsellerem

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV lipcowym bestsellerem

Podaj dalej

Najnowsze raporty PZPM, dotyczące liczby zarejestrowanych w Polsce nowych pojazdów, świadczą o tym, że Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w lipcu bestsellerowym SUV-em. Ponadto ten hybrydowy model zajmuje też drugi stopień na podium w klasyfikacji SUV-ów PHEV popularnych marek. Nie można zapominac również o trzecim miejscu wśród wszystkich SUV-ów PHEV.

To prestiżowe wyróżnienie nie wzięło się znikąd

Mitsubishi logo

Według niedawno opublikowanego raportu PZPM Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był w lipcu najczęściej rejestrowanym samochodem SUV PHEV w Polsce. Ten awangardowo stylizowany model jest przyjaznym dla środowiska, a zarazem oszczędnym SUV-em coupe z unikatowym napędem na cztery koła. Elektryczny i hybrydowy napęd daje możliwość ładowania baterii ze stacji szybkiego ładowania oraz zwykłego gniazdka. 

Co ciekawe, w przeciągu pierwszych siedmiu miesięcy tego roku  pojazd zajął drugie miejsce wśród SUV-ów PHEV popularnych marek. Wliczając wszystkie modele SUV-ów z napędem PHEV, w tym samym okresie Mitsubishi Eclipse Cross PHEV był trzecim najczęściej wybieranym modelem.

Mitsubishi dba o dobro klientów. Producent oferuje natychmiastową możliwość zakupu i odbioru swoich pojazdów 

Sytuacja w salonach wielu marek pod względem dostępności samochodów od ręki często jest ciężka. Klienci na odbiór swoich pojazdów czasem muszą czekać nawet rok – na szczęście w salonach Mitsubishi sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Marka oferuje natychmiastową możliwość zakupu i odbioru aut spod znaku Trzech Diamentów. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV, pickup Mitsubishi L200 oraz Mitsubishi Space Star są dostępne od ręki w polskich salonach marki. Co więcej, oferują one bezpłatne jazdy próbne tymi modelami. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News