Mercedes uruchamia specjalny program jazd testowych elektrycznymi modelami. Każdy znajdzie coś dla siebie

Mercedes uruchamia specjalny program jazd testowych elektrycznymi modelami. Każdy znajdzie coś dla siebie

Mercedes uruchamia specjalny program jazd testowych elektrycznymi modelami. Każdy znajdzie coś dla siebie

Podaj dalej

Tegoroczny program EQ Tour potrwa do sierpnia 2022 roku – całe wydarzenie polega na jazdach testowych elektrycznymi modelami oraz hybrydami plug-in Mercedes-EQ. Warto wspomnieć o tym, że wydarzenia trwają dwa dni i organizowane są przez dealerów Mercedesa w całym kraju. Każdy, kto rozważa zakup zelektryfikowanego pojazdu marki może zapoznać się z ofertą firmy i przetestować wszystkie modele w warunkach rzeczywistego ruchu drogowego.

Kontynuacja udanego programu

Wydarzenie EQ Tour stanowi dalszą część kontynuacji udanej formuły z ubiegłego roku, z myślą o przybliżeniu oferty Mercedes-EQ w segmencie samochodów zelektryfikowanych. Mercedes posiada szeroką gamę tego typu pojazdów i jest zdecydowanym liderem elektromobilności wśród marek premium. Oferta producenta zawiera w sobie szereg modeli wyłącznie na prąd w różnych klasach, które dysponują zasięgiem nawet do 100 km w trybie elektrycznym. 

W trakcie trwania EQ Tour konsumenci marki oraz potencjalni nabywcy mogą z bliska zapoznać się z realiami użytkowania zelektryfikowanych pojazdów, pod względem ładowania oraz usług, takimi jak Mercedes-Benz Wallbox Home, aplikacja Mercedes me czy karta Mercedes me Charge, która pozwala na ładowanie samochodu na publicznych stacjach różnych dostawców. Jazdy testowe odbywają się w towarzystwie doświadczonych instruktorów, którzy objaśnią poszczególne funkcje i możliwości pojazdów oraz rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące codziennej eksploatacji. 

Flota Mercedes-EQ do Twojej dyspozycji

Do dyspozycji wszystkich gości będzie niemal cały asortyment modeli Mercedes-EQ, w tym elektryczne SUV-y, EQB, EQC i EQA, luksusowa limuzyna na prąd EQS 580, rodzinny van EQV i wiele, wiele innych. Specjalną atrakcję stanowi premiera nowego elektrycznego modelu Mercedes-AMG EQE 43 o mocy 476 KM, który łączy w sobie komfort oraz efektywność biznesowej limuzyny EQE wraz ze sportowymi emocjami klasycznymi dla maszyn AMG. 

Tak prezentuje się szczegółowy terminarz wydarzeń EQ Tour:

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News