Lexus wraz z gwiazdami kina pojawia się na czerwonym dywanie. Festiwal Filmowy w Wenecji wspierany przez markę

Lexus od lat wspiera prestiżowe wydarzenia z dziedziny kultury oraz sztuki. Marka zaczęła swoją współpracę z Festiwalem Filmowym w Wenecji sześć lat temu. Podczas trwania imprezy nowy Lexus RX będzie woził gwiazdy kina i gości specjalnych.

Lexus wraz z gwiazdami kina pojawia się na czerwonym dywanie. Festiwal Filmowy w Wenecji wspierany przez markę
Podaj dalej

To nie pierwsza taka współpraca Lexusa 

Lexus od lat jest partnerem najbardziej prestiżowych imprez z dziedziny kultury oraz sztuki. Warto wspomnieć o tym, że współpraca z samym Festiwalem Filmowym w Wenecji trwa już szósty rok. To doskonała okazja, aby marka mogła łączyć świat motoryzacji ze światem kinowym. 

Co więcej, podczas samej uroczystej inauguracji 79. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji, Lexusy dowiozły gwiazdy kina na czerwony dywan. 

„To dla nas wielki zaszczyt, że możemy znów wziąć udział w Festiwalu w Wenecji. Trudno sobie wyobrazić bardziej prestiżowe i uznane miejsce na premierę nowego RX-a. Mamy nadzieję, że goście oraz widownia festiwalu docenią stylistykę, jakość i technologię naszego flagowego SUV-a” – powiedział Maurizio Perinetti, dyrektor Lexus Italy.

Lexus RX z ważnym zadaniem 

Lexus RX został wyznaczony do przewożenia gości VIP, gwiazd kina, a także najważniejszych osobistości festiwalu w Wenecji. Oprócz słynnego RX’a pojawią się także modele: UX, NX, oraz ES.

79. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Wenecji – La Biennale di Venezia będzie trwał do 10 września. To właśnie do tego momentu Lexus RX oraz parę innych modeli marki regularnie będą przewoziły ważne osobistości.

 

 

 

Przeczytaj również