Hyundai przedstawia model IONIQ 6 na szkicu koncepcyjnym. Co to są za kształty!

Hyundai udostępnia szkic koncepcyjny przedstawiając aerodynamicznie wyrzeźbioną oraz opływową sylwetkę, która jest zwiastunem nowej ery samochodów elektrycznych. Co bardzo istotne unikatowy i ponadczasowy design IONIQ 6 zostanie udostępniony jeszcze w tym miesiącu! 

Hyundai przedstawia model IONIQ 6 na szkicu koncepcyjnym. Co to są za kształty!
Podaj dalej

IONIQ 6 zapowiada się naprawdę świetnie 

Hyundai Motor Company ujawnił opinii publicznej koncepcyjny szkic, wyczekiwanego przez wszystkich modelu IONIQ 6, to już drugi Hyundai w gamie całkowicie elektrycznych pojazdów z rodziny IONIQ. 

Zarys koncepcyjny przedstawia niespotykaną dotąd unikatową, opływową sylwetkę modelu IONIQ 6. Projekt został zainspirowany w pełni elektrycznym konceptem Prophecy. Co najważniejsze IONIQ 6 ma zostać zaprezentowany, jako elektryczny Streamliner o czystych, prostych liniach oraz aerodynamicznej formie. Cały wygląd projektu ma za zadanie odzwierciedlać zaangażowanie projektantów Hyundaia, którym przede wszystkim zależy na zaspokajaniu zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych potrzeb klientów w zbliżającej się erze elektromobilności. 

Co ciekawe model IONIQ 6 korzysta z elektrycznej globalnej platformy modułowej Hyundai Motor Group – w skrócie E-GMP. To wszystko po to, aby zapewnić wydłużony rozstaw osi oraz zoptymalizowany projekt wnętrza.  

Więcej informacji już wkrótce

W najbliższych dnia Hyundai na swoich oficjalnych kanałach społecznościowych zaprezentuje dodatkowe zdjęcia zwiastujące IONIQ 6. Największą niespodzianką jest to, że jeszcze w tym miesiącu producent przedstawi zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny swojego nowego, elektrycznego Streamlinera. 

 

Przeczytaj również