Honda ogłasza datę premiery nowego Civica Type R

Honda opublikowała w ostatnim czasie pierwszy zwiastun nowego Civia Type R przed jego światową premierą, która została zaplanowana na czwartek 21 lipca 2022 roku na godzinę 4 rano (CET). Nowy Civic Type R bazuje na 25 latach doświadczenia w produkcji modelu hot hatcha o świetnych osiągach, a jego ogłoszenie idealnie zbiega się z 50-leciem modelu Civic.

Honda ogłasza datę premiery nowego Civica Type R
Podaj dalej

Honda świętuje 50-lecie modelu Civic

2022 Honda Civic e:HEV

Globalna prezentacja zaplanowana na 21 lipca zaprezentuje samochód przed jego przybyciem do Europy na początku 2023 roku. A warto podkreślić, że ostatnie dni są szczególne dla marki, która świętuje 50-lecie modelu Civic.

Pierwszy model serii Hondy Civic trafił do sprzedaży 12 lipca 1972 roku. en rok to także 25-lecie modelu Civic, noszącego karmazynową plakietkę Type R. Jak sami zatem widzicie, marka ma spore powody do zadowolenia, a wiele wskazuje na to, że to dopiero początek dobrych informacji dla fanów Hondy. Nowel model zapowiada się bowiem niezwykle ciekawie.

Fani marki mają powody do zadowolenia

honda-civic-type-r-na-sprzedaz

Firma w swoich mediach społecznościowych oraz na swoim kanale na YouTube zaprezentowała także specjalny filmik urodzinowy, z myślą o swoich fanach. Możecie go zobaczyć poniżej.

Przeczytaj również