Ford USA z ciekawą inicjatywą

Już za kilka dni swoją premierę będzie miała nowa generacja modelu Forda Mustanga, która zaplanowana jest na 14 września. Producent zaprosił fanów marki do niecodziennej zabawy Best Stang Decade. Oznacza to, że najprawdziwsi fani muszą przebrać się w najoryginalniejsze ubranie związane z latami każdej z generacji kultowego Mustanga.

Ford USA z ciekawą inicjatywą
Podaj dalej

Osoba z najciekawszym przebraniem otrzyma dwuletni najem najnowszego Mustanga GT

Wszyscy, którzy mają zamiar wybrać się na Stampede, czyli światową premierę siódmej generacji Forda Mustanga są zachęcani do niecodziennej inicjatywy. Mianowicie do przebrania się w stroje inspirowane ich ulubionym okresem w historii modelu. Zaczynając od lat 60-tych XX wieku, a kończąc po dzień dzisiejszy. 

W składzie jurorów tego konkursu znajdują się redaktorzy magazynu Hour Detroit i również eksperci w dziedzinie mody, sztuki oraz rozrywki. Osoby wchodzące w skład jury będą odpowiedzialne za ocenę przygotowanych strojów. Następnie wybiorą oni 12 finalistów, po dwóch z każdej dekady. Tylko trzy zwycięskie stroje zostaną nagrodzone. Pierwsze miejsce otrzyma dwuletni najem najnowszego Mustanga GT. Osoba, która zdobędzie drugie miejsce będzie miała możliwość skorzystania z wczesnych jazd testowych Mustanga. Natomiast zdobywca trzeciego miejsca zasiądzie na fotelu pasażera i odbędzie przejażdżkę po torze w najnowszym Mustangu. Co ciekawe, za którego kierownicą zasiądzie kierowca Ford Performance. 

Ford USA będzie na żywo transmitować całe wydarzenie związane z premierą Mustanga siódmej generacji na swoich mediach społecznościowych. Chętni widzowie będą mogli obejrzeć całą prezentację, nie ruszając się nawet z domów. Główna impreza rozpocznie się 14 września o godzinie 20:00 EDT. 

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba najpierw spełnić podstawowe wymagania

Osoby zainteresowane konkursem Best Stang Decade muszą sfotografować się w jednej z fotobudek podczas premiery Stampede 14 września tego roku w godzinach 18:30 – 21:30 EDT. 

W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby będące rezydentami USA, które mieszkają w jednym z 50 stanów i mają ukończone 18 lat. Ważne jest również, aby taka osoba zarejestrowała swoje uczestnictwo w wydarzeniu Stampede. Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni najpóźniej 15 września. 

Przeczytaj również