Fiat 600e rusza do sprzedaży. Ile kosztuje najnowszy model marki?

Fiat wprowadza do zamówień najnowszy model 600e, który stanowi odpowiedź marki na współczesne wyzwania związane ze zrównoważoną mobilnością. Producent samochodów zdradził, ile przyjdzie zapłacić kierowcom za obie dostępne wersje. Czym charakteryzuje się nowy pojazd Fiata? 

Fiat 600e rusza do sprzedaży. Ile kosztuje najnowszy model marki?
Podaj dalej

Fiat 600e rusza do sprzedaży

Fiat wprowadza do sprzedaży swój najnowszy model, 600e, który jest odpowiedzią na współczesne wyzwania związane ze zrównoważoną mobilnością. Fiat ponownie wyznacza standardy w klasie małych, rodzinnych aut do miasta. Dowodem tego jest premiera nowego samochodu marki. Fiat 600e to auto o długości 4,17 m, oferujące nie tylko atrakcyjny design, ale również zaskakująco dużą przestrzeń wewnątrz. Zapewnia kierowcom wsparcie oraz zrównoważoną, bezemisyjną jazdę z zasięgiem do 600 km w cyklu miejskim WLTP. 

Fiat 600e, dostępny jest w dwóch wersjach: RED i La Prima. Obie wersje napędza elektryczna jednostka o mocy 115 kW, oferująca przyspieszenie od 0 do 100 km/h w zaledwie 9 sekund. Poza tym warto też wspomnieć o trzech trybach jazdy: eco, normal oraz sport, które można bez problemu dobrać do swoich preferencji. Nowy Fiat 600e może pokonać ponad 400 km w cyklu mieszanym i dodatkowe 200 km w cyklu miejskim według normy WLTP. Szybka ładowarka o mocy 100 kW skraca czas ładowania akumulatora do 80 proc. pojemności nawet w 30 minut. 

Omawiany samochód to nie tylko jest idealny dla rodziny, ale także środowiska. Musicie wiedzieć, że posiada ona napęd elektryczny, stanowiąc ekologiczną inicjatywę w celu ochrony środowiska i wspierania bardziej zrównoważonej przyszłości. Wersja RED skierowana jest do świadomych młodych klientów, wyróżniając się charakterystycznym czerwonym kolorem. Barwne akcenty znaleźć można też we wnętrzu pojazdu – na desce rozdzielczej, tapicerce foteli, czy osłonie konsoli centralnej. Alternatywnie, konsumenci mogą wybrać nadwozie wersji RED w kolorze czarnym lub białym. 

Bogate wyposażenie 

Fiat logo

Wyposażenie Fiata 600e obejmują między innymi: 

 • światła Full LED,
 • automatyczną klimatyzację,
 • czujniki cofania,
 • zaawansowanym system multimedialny z 10-calowym ekranem,
 • monitorowanie martwego pola,
 • awaryjne hamowanie,
 • system rozpoznawania znaków.

Wersja La Prima, dostępna jest w kolorze pomarańczowym, niebieskim, beżowym oraz turkusowym. Fiat 600e wyróżnia się dostępem do ponad stu ekskluzywnych funkcji, wcześniej niespotykanych, takich jak: 

 • masaż w fotelu kierowcy,
 • otwieranie klapy bagażnika gestem stopy.

Dealerzy Fiata rozpoczęli proces przyjmowania zamówień na nowego Fiata 600e: 

 • Wersja RED dostępna jest od 165 000 złotych,
 • Wersja La Prima jest w sprzedaży od 190 000 złotych.

 

Przeczytaj również