Bruce Liu został bohaterem zupełnie nowej reklamy Lexusa

Bruce Liu został bohaterem zupełnie nowej reklamy Lexusa

Bruce Liu został bohaterem zupełnie nowej reklamy Lexusa

Podaj dalej

Nie jest żadną tajemnicą to, że od wielu lat marka Lexus angażuje się w wiele projektów kulturalnych, a przy okazji wspiera artystów na całym świecie. Można śmiało powiedzieć, że mecenat Lexusa obejmuje naprawdę wiele dziedzin sztuki, łącząc przy tym sferę artystyczną ze światem motoryzacyjnym. To właśnie dlatego Lexus zaprezentował nam swój wyjątkowy film z Lexusem NX i Lexusem ES – całość to zaproszenie na sierpniowy Festiwal „Chopin i jego Europa 2022”

Rola Lexusa 

W bieżącym roku odbyła się kolejna edycja zawodów Lexus Design Award przeznaczona dla młodych projektantów. Młodzi designerzy pod okiem prawdziwych profesjonalistów mieli okazję stworzyć różne wspaniałe projekty, które zostały następnie zaprezentowane podczas Milan Design Week. Lexus od wielu lat jest obecny w trakcie trwania Festiwalu Filmowego w Wenecji. Dodatkowo w naszym kraju od 13 lat marka współpracuje z Narodowym Instytutem im. Fryderyka Chopina.

Marka partneruje festiwalowi „Chopin i jego Europa” już od 2009 roku. Limuzyny Lexusa przewożą muzyków między salami koncertowymi, zapewniając im komfort, bezpieczeństwo oraz umożliwiając im pełne skupienie przed występem. Zwycięzcą zeszłorocznej, 18. edycji prestiżowego konkursu pianistycznego im. Fryderyka Chopina został Bruce Liu.

Kim jest Bruce Liu? 

To światowej sławy pianista pochodzący z Kanady – co ciekawe, został głównym bohaterem nowej reklamy Lexusa. Niesamowity film skomponowany z muzyką Chopina jest istnym zaproszeniem na Festiwal ,,Chopin i jego Europa 2022”. Warto wspomnieć o tym, że wydarzenie odbędzie się w dniach 14-31 sierpnia w stolicy naszego kraju. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News