Audi i Vogue ze współpracą. Obie marki prezentują piękno polskich miast

Audi i Vogue ze współpracą. Obie marki prezentują piękno polskich miast

audi-a6-avant-e-tron-concept-nose

Podaj dalej

Vogue wraz z sierpniowym wydaniem zapewnia swoim czytelnikom specjalny dodatek – przewodnik Vogue Polska Travel. Partnerem  wydania specjalnego jest Audi, które na potrzeby tego przewodnika udostępniło kilka swoich wyjątkowych modeli. Całość ma na celu pokazanie piękno polskich miast, które warto odwiedzić podczas trwania wakacji.

To już kolejna współpraca obu marek. Kto odpowiada za przewodnik Vogue Polska Travel? 

W przewodniku Vogue Polska Travel – redaktor prowadząca Katarzyna Ciejka podróżuje po Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu. Pani Katarzyna po raz kolejny do współpracy zaprosiła znaną dziennikarkę oraz blogerkę Małgorzatę Mintę, autorkę części tekstów i zdjęć. Dokładnie w ten sposób powstał przewodnik przeznaczony na idealny wakacyjny city break. Podczas tych podróży obu paniom towarzyszą pojazdy marki Audi. 

„To już kolejny wspólny projekt Audi i Vogue. Nasza współpraca jest bardzo owocna, więc za każdym razem, gdy na horyzoncie pojawia się możliwość zrobienia czegoś razem, z entuzjazmem przystępujemy do takiego przedsięwzięcia. Z wzajemnego zrozumienia i dobrej atmosfery współpracy powstają takie pełne sukcesu wydawnictwa jak przewodnik Vogue Polska Travel” – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi.

„Chciałabym, żeby to wydanie stało się papierową mapą, alternatywą dla smartfonów. Miejsca wybierałam z namysłem, sprawdzając, próbując, poznając właścicieli” – mówi Katarzyna Ciejka. „Jestem niezwykle zachwycona wszystkimi modelami Audi, które nam towarzyszyły zarówno w podróży, jak i podczas sesji fotograficznych. Zwłaszcza modele elektryczne zrobiły na mnie ogromne wrażenie”.

Gdzie możemy znaleźć przewodnik? 

Przewodnik Vogue Polska Travel stworzony wraz z Audi jest już dostępny wraz z papierowym, sierpniowym wydaniem słynnego miesięcznika Vogue.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News