Ostatnie zimowe treningi GT3 Poland

Ostatnie zimowe treningi GT3 Poland

Ostatnie zimowe treningi GT3 Poland

Podaj dalej

Dziś na torze Dubai Autodrome miały miejsce pierwsze treningi przed trzecią, finałową rundą pucharu Lamborghini Super Trofeo Middle East. Na torze Dubai Autodrome w ramach zimowych przygotowań zameldował się zespół GT3 Poland.

W polskich Lamborghini Huranacach zasiądzie w ten weekend trzech kierowców, a więc taki sam skład, jak miało to miejsce podczas pierwszej rundy w Abu Dhabi. W pojedynkę rywalizować będzie Andrzej Lewandowski, z kolei w duecie ścigać będą się Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut.

Wczoraj, w trakcie nieoficjalnego dnia testów, swoje możliwości za kierownicą Huracana sprawdzał także Juliusz Syty, znany z występów m. in. w cyklu Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe.

W dzisiejszym pierwszym treningu najszybszy okazał się Axcil Jefferies, który pokonał Daniela Zampieriego i Jacka Bartholomew.

Rafał Mikrut i Grzegorz Moczulski z czasem 2:01,662 zameldowali się na 7. miejscu w klasyfikacji generalnej i 2. w klasie AM, z kolei ich zespołowy kolega Andrzej Lewandowski ze stratą niecałych 0,3 sekundy uplasował się na 9. miejscu w generalce i 3. w AM.

Tagi: GT3 Poland, Lamborghini, Dubai Autodrome

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News