Ostatni test przed Rajdem Polski

Ostatni test przed Rajdem Polski

Podaj dalej

Już w niedzielę odbędzie się kolejna edycja popularnego wśród zawodników i kibiców Rajdu Warmińskie Szutry. Na trasie drugiej rundy Szuter Cup zobaczymy między innymi Wojciecha Chuchałę, Tomasza Kasperczyka oraz Zbigniewa Staniszewskiego.

Baza rajdu i park serwisowy zlokalizowane zostały w Jezioranach. Na zawodników czeka łącznie ponad 58 km ścigania. Pierwszy odcinek specjalny rozpocznie się o godzinie 10:13. Będzie nim próba Lekity 1. W porannej pętli zawodnicy zmierzą się jeszcze z testami Modliny 1 oraz Kramarzewo 1. W popołudniowej pętli powtórzone zostaną te same odcinki specjalne w tej samej kolejności, a rajd zakończony zostanie próbami Lekity 3 oraz Kramarzewo 3.

Trasę z #1 otworzą Wojciech Chuchała oraz Sebastian Sadowski. Dla popularnego Siemanki będzie to ostatni, najważniejszy test przed rozpoczynającym się 29 czerwca Rajdem Polski. O zwycięstwo powalczą także najpewniej pozostałe dwie załogi w Fiestach R5 – Tomasz Kasperczyk z Damianem Sytym oraz Zbigniew Staniszewski z Sebastianem Rozwadowskim.

Niezwykłych wrażeń na szutrach pewnie dostarczą nam również startujący w samochodach BMW Radosław Korzeniewski i Paweł Poletyło, którzy zmierą się ze sobą w klasie Gość RWD. Łącznie na trasie zobaczymy 33 załogi. Zapowiada się nam świetne ściganie!

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News