Ośka przepełniona stadem czarnych koni. Z tymi zawodnikami nie można się nudzić!

Ośka przepełniona stadem czarnych koni. Z tymi zawodnikami nie można się nudzić!

Ośka przepełniona stadem czarnych koni. Z tymi zawodnikami nie można się nudzić!

Podaj dalej

Spoglądając na listę zgłoszeń Rajdu Świdnickiego Krause warto zwrócić uwagę na ośkę. Mamy tam połączenie doświadczonych wyjadaczy i młodych wilków, które skończy się fajerwerkami!

Z najwyższym numerem wśród zawodników w ośce mamy Jana Chmielewskiego i Michała Majewskiego w Citroenie DS3. Wielokrotny mistrz Polski z całą pewnością będzie chciał pokazać się z dobrej strony i kto wie, może znów to on będzie najlepszym przedstawicielem ośki? Przeszkodzić postarają się mu z całą pewnością tacy kierowcy, jak Jacek Jurecki, Maciej Lubiak, Grzegorz Bonder, czy też Sławomir Strychalski, który ze znakomitej strony pokazał się w Rajdzie Baborowa, pokonując całą resztę stawki.

Ale mamy przecież jeszcze młodych, utalentowanych i bardzo szybkich zawodników, na czele z Kamilem Bolkiem i Kacprem Wróblewskim. Obaj mają do dyspozycji Peugeoty 208 R2 i nie jeden raz udowadniali już, że stać ich na wiele. Nie sposób nie wspomnieć też o dwóch załogach rodem z Rajdowych Mistrzostw Śląska, Tomku Zbroi i Piotrowi Kokoszce oraz Tomaszowi Sztwiertni i Krzyśkowi Pietruszce. Jeśli wszystko pójdzie po ich myśli, to są w stanie namieszać nie tylko w swoich klasach, ale również w ośce w ogóle.

To jeszcze nie wszystko. W Świdnicy o dobry wynik powalczą też Konrad Dudziński z Adamem Biniędą, mistrzowie Szuter Cupu, którzy wygrali w ubiegłym sezonie wszystkie imprezy tego pucharu. Nie zabraknie też miejscowych. W HR4 groźni powinni być Adrian Pawłowski z Mateuszem Pawłowskim oraz Rafał Zabuski z Adamem Jarosem.

Tagi: RSMP, Mistrzostwa Polski, Rajd Świdnicki Krause

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News