OS9: Neuville odbija pozycję! Hyundai na czele!

OS9: Neuville odbija pozycję! Hyundai na czele!

Podaj dalej

ORLEN 74. Rajd Polski jest w tym roku niesamowity. Już ciężkie warunki pogodowe trzymają cały czas w napięciu, a walka zawodników… palce lizać! Nie mogliście być w Mikołajkach? Spędziliście cały dzień przed ekranem śledząc wyniki polskiego klasyka? Ani trochę się wam nie dziwimy!

Ostatnim prawdziwym odcinkiem specjalnym dnia był OS9 Stare Juchy 2. Niesamowitą walkę między sobą znów stoczyła czołowa czwórka i znów obserwowaliśmy zmianę lidera rajdu! Najlepszy był po raz kolejny Thierry Neuville i to on wychodzi na prowadzenie w ORLEN 74. Rajdzie Polski przed odcinkiem super specjalnym na Arenie Mikołajki. Na ten moment Belg prowadzi z przewagą 1,5 s. nad drugim Ottem Tanakiem i 5,4 s. nad trzecim Jarim-Mattim Latvalą. Sebastien Ogier traci już 33,9 s.

Czas Belga okazał się znów najlepszy w całej stawce. Kolejny raz tuż za nim uplasował się Hayden Paddon, a wspólnie z czwartym Danim Sordo mieliśmy na mecie wszystkich zawodników Hyundaia w pierwszej czwórce. Między nimi znalazł się Ott Tanak. Czołową piątkę uzupełnił Teemu Suninen.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News