OS12: Tanak liderem! Dramat Ogiera!

OS12: Tanak liderem! Dramat Ogiera!

OS12: Tanak liderem! Dramat Ogiera!

Podaj dalej

Podczas kiedy pogoda zaczęła odgrywać mniejszą rolę na ORLEN 74. Rajdzie Polski, problemem stali się kibice. Kiedy w końcu się z nimi uporano, mogliśmy obserwować niesamowicie zaciętą walkę na odcinku specjalnym numer 12.

Kolejna próba została opóźniona przez nieodpowiednie zachowanie kibiców. Wygląda na to, że dzisiaj na ORLEN 74. Rajdzie Polski jest jeszcze więcej kibiców, niż wczoraj. Pierwszy odcinek specjalny dnia został opóźniony o 15 minut, kolejne 16 straciliśmy czekając na najdłuższą próbę dnia – Pozezdrze. Z tego miejsca prosimy po raz kolejny – stójcie w bezpiecznych miejscach! Słuchajcie instrukcji safety!

Bardzo dobry oes mają za sobą po raz kolejny Craig Breen i Mads Ostberg. Norweg był liderem przez kilka minut, aż do czasu, kiedy na mecie pojawił się Dani Sordo, a międzyczasy wskazywały na to, że kolejni zawodnicy będą jeszcze poprawiać jego wynik. Ostatecznie, najlepszy był tutaj Ott Tanak, na drugim miejscu ukończył Hayden Paddon, trzeci był Jari-Matti Latvala. Sebastien Ogier uderzył w kamień i stracił na mecie 33,3 s. do Otta Tanaka! Estończyk awansuje na pozycję lidera!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News