Ogłoszenie kontraktu Latifiego z Williamsem już tylko kwestią czasu?

Ogłoszenie kontraktu Latifiego z Williamsem już tylko kwestią czasu?

Podaj dalej

Coraz bardziej prawdopodobne, że Nicolas Latifi w przyszłym roku może zastąpić Roberta Kubicę w Williamsie. Informację tę podał portal grandpx.news powołując się na wypowiedź Charrela Jalvinga – eksperta ds. marketingu sportów motorowych.

W przyszłym sezonie Formuły 1 Robert Kubica nie będzie dłużej jeździł w barwach zespołu z Grove. Polak ma ustąpić miejsce Nicholasowi Latifiemu. Tak przynajmniej twierdzi Charrel Jalving, znany ekspert od F1.

Williams w tym sezonie spisuje się fatalnie. Zespół zdobył dotychczas tylko jeden punkt, a Robert Kubica i George Russell w zdecydowanej większości wyścigów zajmowali ostatnie miejsca.

Charrel Jalving dla grandpx.news: Właśnie usłyszałem, że Nicholas Latifi zmieni Roberta Kubicę. Kolejna wielka torba pieniędzy dotrze do Williamsa, aby zespół mógł przetrwać.

Nicolas Latifi  to aktualny wicelider Formuły 2 oraz rezerwowy kierowca Williamsa. Już kilka tygodni temu „Auto Motor und Sport” napisało o wsparciu finansowym, jakim Latifi będzie dysponował przed sezonem 2020. Dziennikarze niemieckiego miesięcznika ustalili podobno, że Kanadyjczyk ma wnieść do zespołu 30 mln. euro.

Robert Kubica wolny? ”AS” wbija bardzo grubą szpilkę zespołowi Williams

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News