Obronić mistrzowski tytuł

Obronić mistrzowski tytuł

Obronić mistrzowski tytuł

Podaj dalej

Na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu 2018 w cyklu Dacia Duster Cup poznaliśmy wszystkie załogi, które wystartują w tegorocznej rywalizacji. Jednymi z głównych faworytów do zdobycia tytułu będą jego obrońcy – Krzysztof Wicentowicz i Bartłomiej Boba.

Wicentowicz jest związany ze środowiskiem rajdowym od ponad 20 lat – jest m. in. współzałożycielem Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara, instruktorem bezpiecznej i sportowej jazdy, a także ekspertem ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego.

W sezonie 2017 jego ogromne doświadczenie i szybkość przełożyły się na mistrzowski tytuł Dacia Duster Cup. Już w najbliższy weekend załoga Wicentowicz/Boba stanie do obrony tego trofeum.

Plany pokrzyżować będą chcieli mu m. in. Jan Kozioł oraz Piotr Greguła, którzy do ostatniej rundy sezonu 2017 liczyli się w walce o mistrzowski tytuł, ostatecznie ulegając Wicentowiczowi.

Obecni będą także 3. w ubiegłorocznej klasyfikacji Wojciech Furman i Michał Augustyniak. Kibice nie powinni mieć także problemów z rozpoznaniem załogi Magdalena Zając/Kazimierz Ruszel.

Swoją pucharową Dacię Duster na drugi sezon postanowili wystawić także Konrad Sznajder i Tomasz Mroczek.

W stawce nie zabraknie także debiutantów, którzy przed rozpoczęciem sezonu przejdą zaawansowane szkolenie z techniki jazdy pod okiem Krzysztofa Hołowczyca. Nowymi twarzami w Dacia Duster Cup 2018 będą załogi: Patrycja Brochocka/Romek Kiciński, Mariusz Pietrzycki/Kamil Nowak, Dawid Urban/Daniel Siatkowski, Tadeusz Rzeżuchowski/Wojtek Jermakow.

Tagi: Dacia Duster CupDaciaBaja Drawsko Pomorskie

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News