Obuchowski i Urbański dołączają do GT3 Poland

Obuchowski i Urbański dołączają do GT3 Poland

Podaj dalej

Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon Lamborghini Super Trofeo Europe – na włoskim torze Monza nie zabraknie rzecz jasna zespołu GT3 Poland, choć w nieco zmienionym składzie niż rok temu.

Na początku roku 2017 zespół z Rzeszowa wziął udział w pełnym cyklu zimowym Lamborghini Super Trofeo Middle East, będącym swego rodzaju przygotowaniem przed „właściwą” częścią sezonu.

Tuż przed ostatnimi testami, które miały miejsce w dniach 11-12 kwietnia do zespołu GT3 Poland dołączyli Artur Obuchowski i Mariusz Urbański. – Zakończyła się sesja treningowa przed pierwszą rundą Lamborghini Super Trofeo Europa – czytamy na oficjalnej stronie FB zespołu. – Tor Monza przyjął nas wiosenną aurą. Powiew wiosny jest odczuwalny również w naszym teamie, do którego dołączyli Artur Obuchowski oraz Mariusz Urbański. Nowi kierowcy pokażą klasę na wyścigu już 21-23 kwietnia na torze Monza podczas pierwszej rundy europejskiej.

W drugim samochodzie zespołu zasiądą Grzegorz Moczulski i Rafał Mikrut, którzy bardzo aktywnie spędzili przerwę międzysezonową, biorąc udział w trzech rundach i sześciu wyścigach na torze Dubai Autodrome oraz Yas Marina Circuit, plasując się w ścisłej czołówce.

Pierwszy wyścig prestiżowego cyklu Lamborghini Super Trofeo Europe będzie miał miejsce już w najbliższy weekend na legendarnym torze Monza, jednak organizatorzy serii przewidzieli w tegorocznym kalendarzu także inne historyczne i słynne obiekty. Obuchowski/Urbański i Moczulski/Mikrut odwiedzą takie tory jak Silverstone, Spa-Francorchamps, Paul Ricard, Valencia, czy Nurburgring.

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News