Nowy Duster dla uczestników pucharu

Dacia Duster Cup już w najbliższy weekend po raz drugi w historii zainauguruje rywalizację na polskich odcinkach specjalnych. Organizatorzy cyklu zdecydowali się na wprowadzenie samochodu drugiej generacji.

Nowy Duster dla uczestników pucharu
Podaj dalej

W tym roku na trasach zobaczymy nowe Dacie Duster, przygotowane w takiej samej specyfikacji jak zeszłoroczne samochody.

Podobieństwa techniczne obu modeli zagwarantują zastosowanie sprawdzonych w poprzednim sezonie rozwiązań i równe szanse dla zawodników – mówił zastępca Dyrektora ds. Efektywności i Rozwoju Nowych Projektów Renault Polska, Andrzej Gemra.

Atutem Dacia Duster Cup 2018 pozostaną atrakcyjne koszty uczestnictwa, obsługa serwisowa fachowych zespołów Overlimit i Hołowczyc Racing oraz wsparcie Renault Polska – dodał.

Rola Krzysztofa Hołowczyca po raz kolejny nie ograniczy się tylko do jak najlepszego przygotowania samochodów do rywalizacji, ale także do nauki nowych uczestników pucharu rajdowego rzemiosła.

Swój start w tegorocznym sezonie potwierdziło już 8 załóg startujących w Pucharze 2017. Do nich dołączą nowe załogi debiutujące w tego typu zawodach lub mające już doświadczenie w rajdach terenowych.

Tagi: Dacia Duster CupDaciaBaja Drawsko Pomorskie

 

Przeczytaj również