Nowy cykl w Polsce

We wtorek późnym wieczorem na profilu społecznościowym Jakuba Brzezińskiego pojawiła się bardzo intrygująca wiadomość. Rajdowy Samochodowy Wicemistrz Polski sezonu 2016 poinformował, że już w lutym wystartuje nowy cykl rajdowy przeznaczony nie tylko dla amatorów.

Nowy cykl w Polsce
Podaj dalej

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie – Dobry Wieczór po świątecznej kolacji – mamy dla Was newsa! W sezonie 2018 zespół GO+Cars AtlasWard organizuje cykl amatorski (nie tylko dla amatorów), składający się z 6 imprez na terenie całego kraju. Głównym Partnerem cyklu została firma Motul Polska. Założenia: bardzo, bardzo rajdowo.

Kalendarz wydarzenia będzie zróżnicowany, a jego szczegóły mają zostać podane w styczniu. Wiadomo natomiast, że kierowcy będą mieli okazję zmierzyć się zarówno w warunkach mocno zimowych, sprawdzić swoje umiejętności na dobrze przygotowanym odcinku szutrowym, a także wykazać się podczas czterech rund asfaltowych.

Jak podaje Jakub Brzeziński:

1. luty – edycja zimowa – możliwość jazdy na kolcu
2. kwiecień – edycja asfaltowa
3. maj – edycja szutrowa (bardzo równy odcinek szutrowy)
4. czerwiec – edycja asfaltowa
5. wrzesień – edycja asfaltowa
6. listopad – edycja asfaltowa „Barbórkowa”

Jakub Brzeziński będzie mocno zaangażowany w cały projekt – Budową odcinków zajmę się osobiście, natomiast sprawami organizacyjno-logistycznymi doświadczeni zawodnicy współpracujący z teamem. Niebawem więcej szczegółów, ale obiecuje Wam że będzie pysznie pod wieloma względami – kończy wicemistrz RSMP 2016.

Tagi: Jakub Brzeziński, GO+Cars Atlas Ward, RSMP, Motul

Przeczytaj również