Nowe prowadzące sprawią, że w tym roku będziesz oglądać NASCAR

Nowe prowadzące sprawią, że w tym roku będziesz oglądać NASCAR

18 interakcji

Podaj dalej

Stacja telewizyjna Fox Sports posiadająca prawa do transmisji najbardziej popularnego w Stanach Zjednoczonych sportu motorowego zatrudniła dwie nowe twarze do swojego studio „NASCAR Race Hub”.

Znane dziennikarki sportowe Lindsay Czarniak i Sara Walsh podzielą się obowiązkami gospodarza w trakcie czwartkowych i weekendowych edycji „NASCAR Race Hub” – programu informacyjnego o serii NASCAR.

Czarniak przed dołączeniem do Fox Sports pracowała w latach 2011 – 2017 dla stacji ESPN. Prowadziła wtedy takie programy jak „SportsCenter”, „SportsNation” oraz „NASCAR Now”. W tym czasie została także pierwszą kobietą, która była gospodarzem internetowej transmisji Indianapolis 500 w stacji ABC.

W ostatnim czasie Czarniak była odpowiedzialna za sportowy segment CNN – Bleacher Report, w którym prowadziła podcast pt. „Players”. Dziennikarka skupiała się na artystach tworzących muzykę country oraz ich sportowych upodobaniach.

Lindsay Czarniak

– Jestem podekscytowana dołączeniem do tak fantastycznej grupy ludzi. Właśnie dlatego nie mogę doczekać się prowadzenia programu traktującego o sporcie, który naprawdę kocham – powiedziała Czarniak.

Sara Walsh, czterokrotna zdobywczyni nagrody Grammy, dołączyła do Fox Sports wraz ze startem sezonu NFL w roku 2018. Relacjonowała wówczas wydarzenia z linii bocznej boisk w trakcie kilku meczów. Wcześniej pracowała przez 7 lat dla stacji ESPN, skupiając się głównie na footballu amerykańskim.

Sara Walsh

Cieszę się z dalszej współpracy ze stacją Fox Sports – powiedziała Welsh. Dodatkowo, pasja i entuzjazm, jaki mają dla NASCAR w swoich transmisjach jest zaraźliwa. Ponadto, jestem szczęściarą, że mogłam dołączyć do tego programu.

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News