Nowa inwestycja Atlas Ward Polska

Nowa inwestycja Atlas Ward Polska

Podaj dalej

Kompleks biurowców we Wrocławiu, prężna infrastruktura na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim, siedziba M-Sportu w podkrakowskich Balicach i wiele innych realizowanych projektów – co łączy te wszystkie inwestycje? Odpowiedzialna jest za nie firma Atlas Ward Polska,  na czele której  stoją pasjonaci i kierowcy wyścigowi.

W czwarek 22 czerwca we Wrocławiu odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę nowoczesnych biurowców AWARD Business Park przy ulicy Zwycięskiej 45.

W żyłach najważniejszych przedstawicieli firmy Atlas Ward Polska płynie wysokooktanowa krew, która doprowadziła także do założenia zespołu Atlas Ward Motorsport. W jego skład wchodzi m. in. Mariusz Górecki – prezes zarządu spółki, który wygrał ostatnią rundę Power Stage Bednary za kierownicą swojego wyścigowego BMW E36.

Mariusz Górecki – prezes zarządu Atlas Ward Polska

W biznesie jest jak w sporcie.
Nagroda to efekt systematycznego i ciężkiego treningu.
Talent – dobrze gdy pomaga.
Szczęście nigdy nie szkodzi.
Zwycięstwo zawsze smakuje.

 

Atlas Ward Polska łączy pracę z pasją w świetny sposób, często pracując przy “motorsportowych” budowach. W swoim portfolio mają prace m. in. nad nową siedzibą M-Sportu w podkrakowskich Balicach. Co ciekawe, to jedyny poza Wielką Brytanią ośrodek zespołu rajdowego Malcolma Wilsona.

Atlas Ward Polska wspiera także Jakuba “Colina” Brzezińskiego w jego startach w Rajdowych Mistrzostwach Świata, reprezentując barwy zespołu GO+ Cars Atlas Ward.

Inwestycja AWARD Business Park, gdzie miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego, znajduje się przy ulicy Zwycięskiej 45, na granicy dwóch cichych i spokojnych wrocławskich osiedli – Partynic i Ołtaszyna. Dokładnie w tym miejscu ma powstać nowy węzeł komunikacyjny południowej części miasta: pętla autobusowa i tramwajowa, stacja szybkiej kolejki miejskiej oraz stacja rowerów miejskich.

Atlas Ward Polska od 18 lat spółka wspiera swoich klientów w strategiach ekspansji. Dzięki realizacji rynkowych potrzeb w zakresie planowania i budowy nowych inwestycji kubaturowych spółka zdobyła zaufanie setek klientów oraz doświadczenie niezbędne do realizacji najśmielszych wyzwań.

Na uroczystości obecni byli m.in.: – rajdowy mistrz Polski z 2003 roku, Tomasz Czopik oraz znany ze startów w HRSMP za kierownicą Audi Quattro, Grzegorz Olchawski. Towarzyszył im dyrektor krakowskiego oddziału Atlas Ward Polska, Piotr Nowak.

Inwestycję AWARD Business Park rozpoczęto w pierwszym kwartale 2017 roku, a jej ukończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku. Tak krótki czas realizacji wynika z wieloletniego doświadczenia i potencjału, jakim dysponuje Generalny Wykonawca – spółka Atlas Ward Polska.

Atlas Ward powstał w Wielkiej Brytanii w 1948 roku. Od tego czasu wybudował tysiące obiektów na całym świecie. Atlas Ward Polska znany jest jako lider obiektów kubaturowych, który przez ostatnich 18 lat wybudował w Polsce 500 obiektów o łącznej powierzchni 2 400 000 m².

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News