Nowe fakty w sprawie kierowcy porsche, który pobił kobietę na pasach

Kierowca porsche, który zaatakował kobietę na przejściu dla pieszych w Lesznie, wyszedł z aresztu. Został jednak skazany na rok więzienia.

Nowe fakty w sprawie kierowcy porsche, który pobił kobietę na pasach
Podaj dalej

Michał N., kierowca porsche, który w połowie tego roku zaatakował i próbował potrącić kobietę na przejściu dla pieszych w Lesznie, został w środę skazany na rok więzienia. Mimo tego mężczyzna jeszcze tego samego dnia wyszedł z aresztu. Sąd uchylił bowiem stosowany wobec niego tymczasowy areszt. Michał N. odpowiadał przed sądem za dwie różne sprawy. Dobrowolnie poddał się karze zarówno za zaatakowanie pieszej na przejściu w Lesznie, jak i usiłowanie rozboju i wymuszenia 100 tys. zł od innego pokrzywdzonego.

https://www.facebook.com/490196604470342/videos/738864116545615/

O sprawie informowaliśmy pod koniec lipca br. Kobieta przechodząca przez pasy zwróciła kierowcy Porsche uwagę, że ten swoim autem zajął większą część przejścia dla pieszych. Dobrze zbudowany mężczyzna nagle wyskoczył z auta krzycząc na kobietę, po czym ją uderzył. Następnie gdy pokrzywdzona stanęła na pasach blokując mu drogę i chciała zrobić zdjęcie tablicy rejestracyjnej, kierowca chciał ją przejechać.

https://wrc.net.pl/21-latek-ukradl-bmw-ktore-wczesniej-wymienil-na-audi

Na początku listopada 2019 roku prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Michałowi N. Łącznie mężczyzna usłyszał cztery zarzuty.

Przeczytaj również