Nowa zabawka Lewandowskiego

Nowa zabawka Lewandowskiego

Podaj dalej

Piłkarze mistrzów Niemiec odebrali wczoraj nowe modele samochodów w siedzibie Audi. Robert Lewandowski i jego koledzy z boiska zostali uroczyście przywitani na Audi Piazza w Ingolstadt.

Piłkarze Bayernu Monachium już od piętnastu lat współpracują z firmą Audi. W środowe popołudnie tłumy kibiców zjawiły się w okolicach siedziby czterech pierścieni by zgotować zawodnikom gorące powitanie. Po sesji autografów oraz zdjęć gwiazdy futbolu udały się na zwiedzanie fabryki.

Największą popularnością cieszyły się sportowe modele spod znaku RS. Robert Lewandowski i czterech innych zawodników wybrało Audi RS 6 Avant. Napastnik reprezentacji Polski upatrzył sobie samochód w wersji RS 6 Avant 4.0 TFSI quattro tiptronic performance w kolorze „Mythosschwarz Metallic“.

Dużym zainteresowaniem obdarzono również modele Q7, SQ7 TDI, A3 Sportback oraz SQ5. Ten ostatni trafił między innymi do trenera Bayernu, Juppa Heynckesa.

Trzeba zaznaczyć, że nie tylko kwestie motoryzacyjne łączą obie instytucje. Firma Audi od wielu lat uczestniczy bowiem w przygotowaniach piłkarzy Bayernu Monachium do sezonu przy okazji organizacji m.in. turnieju Audi Cup, Audi Summer Tour oraz obozów treningowych w Chinach i w Singapurze.

Tagi: Audi, Bayern Monachium

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News