Nowa generacja kart pamięci Mio High Endurance. Idealne dla użytkowników wideorejestratorów

Mio, wiodący producent kamer samochodowych w Europie, od lat wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów. Teraz marka wprowadza na rynek nowe karty pamięci High Endurance, specjalnie zaprojektowane i testowane pod kątem pełnej kompatybilności z urządzeniami Mio i nie tylko.

karty-pamieci-Mio-
Podaj dalej

Zalety kart pamięci microSD Mio High Endurance 

Problemy z niekompatybilnymi kartami pamięci to najczęściej zgłaszane usterki w serwisie (m.in. niestabilne działanie, zawieszanie się, gubienie nagrań). Karty Mio są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi modelami w ofercie Mio i zapewniają stabilne, ciągłe nagrywanie przez wiele godzin nawet w najbardziej wymagających urządzeniach Dual 4K.

Co więcej, karty Mio High Endurance dają dużo większą pewność, że nagrania zostaną prawidłowo zapisane. Nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak skoki temperatur czy długotrwałe, ciągłe nagrywanie.

Podobnie jak wszystkie urządzenia w ofercie Mio, karty pamięci Mio High Endurance objęte są trzyletnią gwarancją. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na pełne wsparcie serwisowe w jednym miejscu. To eliminuje ryzyko problemów związanych z niekompatybilnymi kartami pamięci, takich jak niestabilne działanie, zawieszanie się urządzenia czy gubienie nagrań.

Karty pamięci Mio High Endurance stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników kamer samochodowych Mio. Jak i również innych producentów, którzy oczekują bezproblemowego i stabilnego działania swoich urządzeń.

Karty microSD Mio High Endurance dostępne są w dwóch wersjach pamięci:

    128 GB – 119 zł

    256 GB – 199 zł

Przeczytaj również