Niezwykła walka w ośce

Niezwykła walka w ośce

Podaj dalej

Już dzisiaj o godzinie 10:50 rozpocznie się poważne ściganie na Podkarpaciu! 26. Rajd Rzeszowski ruszy od próby Grudna 1. Wiele rozmawialiśmy już o faworytach do zwycięstwa w rajdzie, zobaczmy, jak przedstawia się stawka w ośce.

Dwie pierwsze rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w klasie 2WD były doskonałym widowiskiem dla wszystkich kibiców. Na Rajdzie Świdnickim-Krause walka toczyła się do samego końca, a ostatecznie zadecydował błąd ludzki już poza oesem. Ostatecznie impreza padła łupem Jana Chmielewskiego. W Gdańsku dominował za to Kacper Wróblewski. Młody zawodnik prezentował doskonałe tempo i nie pozostawił złudzeń swoim rywalom. Sytuacja w generalce wygląda na ten moment następująco, prowadzi Jan Chmielewski z przewagą 8 punktów nad Tomaszem Grycem. Podium uzupełnia Kacper Wróblewski.

W Rzeszowie do rywalizacji przystąpią aż 43 samochody napędzane na jedną oś. Oznacza to, że należy się nastawić na niesamowitą walkę. Do RSMP zgłosiło się tutaj kilku zawodników znanych z zagranicznych oesów, kto będzie głównym faworytem do zwycięstwa?

Najwyższy numer na liście przypadł Aleksandrowi Zawadzie. Niezwykle utalentowany, młody polski kierowca wystartuje wspólnie z Grzegorzem Dachowskim w Oplu Adamie R2. Tuż za nim pojadą Dariusz Poloński oraz Simon Wagner. Stawkę zagranicznych gości uzupełnia Catie Munnings. Przeszkodzić postarają się im m.in. Łukasz Byśkiniewicz, Jakub „Colin” Brzeziński, Jan Chmielewski, Tomasz Gryc i cała reszta!

Tagi: RSMP Rajd Rzeszowski

 

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News