Niezwykła seria biżuterii Motorsport Jewellery

Niezwykła seria biżuterii Motorsport Jewellery

thumbnail_charm20bracelet202low1

Podaj dalej

Tym razem mamy coś, co może zainteresować płeć piękną. Biżuteria SMITH i PERRY to owoc współpracy Alyssy Smith, która tworzy biżuterię pod swoją marką od 2010 roku oraz Suzi Perry – znanej prezenterki sportów motorowych.

Wzory biżuterii inspirowane są min. torami Formuły 1, bolidami, samochodami i motocyklami.

Pomysł podsunęli fani marki w mediach społecznościowych. Nacisk na stworzenie oryginalnej biżuterii był tak duży, że utalentowane panie postanowiły w końcu zaprojektować pierwszą kolekcję inspirowaną torami wyścigowymi, wielkości paznokcia kciuka, a nawet nawiązały współpracę z  Silverstone i Brands Hatch aby zdobyć pozwolenie na korzystanie z ich konturów.

To był strzał w dziesiątkę! Biżuteria bardzo szybko zyskała popularność, więc kobiety zajęły się tworzeniem nowych wzorów, takich jak: kaski, kierownice, samochody, motocykle i wiele innych. Dostępne są one w formie: charms, bransoletek, wisiorków, łańcuszków damskich i męskich, kolczyków i spinek do mankietów.

Swoim sukcesem Allysa i Suzi postanowiły się podzielić i część zysków ze sprzedaży kolekcji jest przekazywana na rzecz Promise Dreams Childrens Charity – organizacji charytatywnej, która zbiera pieniądze dla dzieci poważnie lub śmiertelnie chorych, zapewniając im leczenie, pomoc i wsparcie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News