Naćpany Saudyjczyk uciekał przed policją. Spowodował wypadek

Naćpany Saudyjczyk uciekał przed policją. Spowodował wypadek

Podaj dalej

Policjanci 6 kompanii Oddziału Prewencji Policji zatrzymali obywatela Arabii Saudyjskiej, który kierował samochodem osobowym będąc pod wpływem narkotyków, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, spowodował kolizję oraz posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków. 28-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie zaczeka na wymierzenie kary przez sąd.

Do zdarzenia doszło w Warszawie. 28-letni kierujący, obywatel Arabii Saudyjskiej, nie zastosował się do poleceń zatrzymania pojazdu wydawanych przez funkcjonariuszy. Po kilku minutach jazdy kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w dwa samochody zaparkowane przy ulicy Asnyka. Po uniemożliwieniu mężczyźnie dalszej jazdy przez policjantów, okazało się, że jego zachowanie wskazuje, że jest on w stanie nietrzeźwości lub po spożyciu substancji odurzających.

Po wykonaniu badań okazało się, że mężczyzna nie spożywał alkoholu, za to zażywał narkotyki. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach informacyjnych stwierdzono, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami oraz przebywa na terytorium naszego kraju nielegalnie.

18-latek spychał z drogi radiowóz, bo chciał pościgu jak na amerykańskich filmach

W trakcie dalszych czynności w samochodzie, którym kierował 28-letni mężczyzna policjanci znaleźli torebki foliowe z zawartością białego proszku, tabletek, szczelnie zamknięte kolorowe bibułki przypominające LSD, małą wagę oraz dużą ilość gotówki. Wszystkie przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do Komendy Rejonowej Policji przy ul. Opaczewskiej, gdzie policjanci wykonali dalsze czynności, w tym badania zabezpieczonych substancji, które wykazały, że mężczyzna posiadał przy sobie amfetaminę, marihuanę i LSD.

28-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie zaczeka na wymierzenie kary przez sąd.

źródło: http://oddzialprewencji.policja.waw.pl/

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News