NAC Rally Team podstawi dakarową flotę oraz klasyk Rajdu Safari na Verva Street Racing

Klimat Rajdu Dakar od zawsze towarzyszy Verva Street Racing za sprawą działalności Orlen Team. W tym roku terenowe atrakcje uzupełni flota pojazdów ekipy NAC Rally Team.

NAC Rally Team podstawi dakarową flotę oraz klasyk Rajdu Safari na Verva Street Racing
Podaj dalej

Zespół Pawła Molgo zaprezentuje się na Plaży Miejskiej w Gdynii, gdzie zostanie rozstawiony „Tor Dakar”. Wicelider Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych poprowadzi niezwykle efektownego Forda F-150 Evo. – Samochód ma 5-litrowy silnik i 380 KM, więc z pewnością zrobi dużo zamieszania – zapewnia Molgo.

Paweł Molgo: Możliwość zaprezentowania się przed tak dużą publicznością to dla nas wielka frajda. Myślę, że widowisko, jakie stworzą te najmocniejsze samochody będzie bardzo atrakcyjne. Fajnie, że będzie mogli pokazać co i jak robimy, a także czym dysponujemy. Zwłaszcza, że będziemy w Gdynii, co jest w ogóle genialne. Z racji końcówki wakacji spodziewamy się, że ilość ludzi będzie bardzo duża, tym bardziej, że będzie wstęp wolny.

Zespół NAC Rally Team podstawi także rajdową ciężarówkę. Możliwości 350-konnego Mercedesa Unimog U400 zaprezentuje doświadczony pilot, Maciej Marton. Oprócz tego w parku maszyn znajdzie się też perła w historii motorsportu – zabytkowy Mercedes 350 SLC, którym Paweł Molgo startuje w kultowym East African Safari Classic Rally.

Verva Street Racing odbędzie się w tym roku w dniach 24-25 sierpnia w Gdynii. Więcej o imprezie przeczytacie TUTAJ.

Przeczytaj również