W nowym roku można zatankować paliwo z dużym rabatem! Na tych stacjach w Polsce diesel i benzynę objęto rewelacyjną promocją [LISTA]

W 2o23 r. zmotoryzowani nadal mogą skorzystać z wyjątkowej promocji na diesel i benzynę. Specjalna akcja obowiązuje na terenie całego kraju na specjalnie wyznaczonych stacjach paliw.

Dystrybutor Shell Polska
Podaj dalej

Jak i gdzie działa ta promocja?

Kierowcy upolują dobrą promocję na terenie każdego województwa, bowiem biorą w niej udział prawie wszystkie stacje sieci Shell w Polsce. Akcja nosi nazwę „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” i umożliwia we wskazane dni tankowanie benzyny premium lub diesla premium w cenie paliw podstawowych. W każdy wtorek benzyna premium Shell V-Power 95 kosztuje tyle co podstawowy odpowiednik tego paliwa. Natomiast w każdy czwartek Shell V-Power diesel zatankujemy w cenie podstawowego oleju napędowego.

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

Dokładna lista stacji biorących udział w promocji jest dostępna TUTAJ. Dla kierowców to znakomita sposobność, aby ich samochody dostały na ten nowy rok „coś lepszego” w niższej cenie. Należy pamiętać, że paliwa premium z gamy Shell V-Power wzbogacono specjalnymi dodatkami uszlachetniającymi. Ich stosowanie jest bardzo zalecane, ponieważ pomagają oczyścić silnik i układ paliwowy ze szkodliwych osadów. Co więcej, wspomniane dodatki stanowią zabezpieczenie przed powstawaniem nowych osadów, które pojawiają się przy ciągłym stosowaniu tylko paliw podstawowych.

Coraz więcej kierowców stawia na paliwo premium

Taka kuracja paliwami Shell V-Power ma znaczenie dla żywotności silnika, ale i jego osiągów. W wielu przypadkach po pewnym czasie kierowcy zauważają, że ich auto lepiej spala paliwo lub odzyskuje przez lata utraconą moc. Nic dziwnego, bo statystyki pokazują, że już co trzeci klient stacji Shell tankuje właśnie paliwo premium. Akcja „Wtorki i czwartki z Shell V-Power” to wyjątkowa okazja na cotygodniowe wypróbowanie paliw premium w cenie paliw podstawowych. Warto skorzystać z tej promocji jak najszybciej.

Przeczytaj również