Ta promocja na paliwo to teraz wielki hit w Polsce! Oto co dokładnie trzeba zrobić, żeby zatankować z dużą zniżką [WYJAŚNIAMY]

Wielu kierowcom w Polsce doskwierają wysokie ceny paliw. Jednak aktualnie są stacje, które oferują bardzo duże promocje. Obecnie hitem jest zwłaszcza jedna, która umożliwia zatankowanie diesla lub benzyny aż o kilkadziesiąt groszy taniej na litrze. Popularność tej akcji wynika m.in. z tego, że bardzo łatwo z niej skorzystać.

Stacja Shell - Łódź
Podaj dalej

Z promocji można zrobić użytek na polskich stacjach Shell. Ta popularna sieć w całym kraju prowadzi akcję „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Dzięki niej w każdy wtorek benzyna premium, czyli Shell V-Power 95 kosztuje tyle co podstawowa benzyna 95-oktanowa. Z kolei w każdy czwartek do poziomu podstawowego diesla obniżana jest cena Shell V-Power Diesel (olej napędowy premium).

Shell dystrybutor na stacji paliw
fot. Marcin Zabolski

Po co mi paliwo premium?

Nie każdy kierowca w Polsce wie, czemu na stacjach oferowane są diesel lub benzyna premium. W przypadku Shell są to udoskonalone paliwa z dodatkami uszlachetniającymi, które mają bardzo dobry wpływ na działanie silnika. Przede wszystkim pomagają usuwać szkodliwe osady, powstające w wyniku stosowania paliw podstawowych.

Gdy te znikają z jednostki napędowej oraz układu paliwowego, kierowca może odczuć poprawę wydajności. Silnik zaczyna odzyskiwać dawną moc, często lepsze jest także spalanie. Kuracja paliwami premium wydłuża też żywotność silnika. Nic dziwnego, że już co trzeci klient stacji Shell tankuje właśnie wzbogacone paliwa z gamy Shell V-Power.

Stacja paliw Shell w Łodzi
fot. Marcin Zabolski

Dodatkowe korzyści

Jednocześnie warto zainstalować na telefonie aplikację lojalnościową Shell ClubSmart, dzięki której kierowca otrzymuje dodatkowe korzyści. Za każdy zatankowany litr otrzymujemy punkt w ramach programu Shell Clubsmart, które potem możemy przeznaczyć na atrakcyjne vouchery lub opłacić nimi rachunek za paliwo. W aplikacji Shell pojawiają się też różne promocje dodatkowe. Pozwalają one na zdobywanie bonusowych punktów czy dodatkowe atrakcyjne rabaty, np. na produkty ze strefy gastronomicznej.

Przeczytaj również