Nowy SUV z Polski z systemem jazdy autonomicznej poziomu 2 za 113 tys. zł. Ta promocja nie potrwa długo

Produkowany w Polsce nowy SUV Jeep Avenger w lipcu oferowany jest w limitowanej wersji Freedom Edition. W praktyce jest to okazja, aby nabyć go z lepszym wyposażeniem taniej o nawet 13 400 zł. Lista rzeczy, za które nie trzeba dopłacać tyle co zazwyczaj może robić wrażenie.

Jeep Avenger e-Hybrid 2024 / nowy SUV
Podaj dalej

Jeep Avenger to obecnie drugi najpopularniejszy model tej marki na polskim rynku. Odpowiada za ponad 30 proc. sprzedaży, a teraz fabryka w Tychach produkuje jego edycje specjalną. Wersja Freedom Edition stanowi udoskonalenie poszczególnych wersji wyposażenia o dodatkowe pakiety.

Jeep Avenger 2024
Jeep Avenger jest teraz oferowany w wersji Freedom Edition. // fot. Jeep

Ile kosztuje nowy SUV z Polski z rabatami i darmowymi pakietami?

Nowa odmiana dostępna jest już od 113 700 zł za wzbogaconą wersję hybrydową w wyposażeniem Altitude (środkowy w hierarchii). Chcąc skonfigurować takiego Avengera e-Hybrid trzeba by było zapłacić 127 100 zł. Jednak już na starcie dostaje się 7 600 zł brutto rabatu. Do tego dochodzi wyposażenie z pakietu ADAS o wartości 5 800 zł. W jego skład wchodzi m.in. asystent jazdy w korkach, czyli jazda autonomiczna poziomu drugiego.

Pakiet ADAS o wartości 5 800 zł dla Avengera Altitude e-Hybrid:

  • System monitorowania martwego pola
  • Elektrycznie składane lusterka boczne
  • Czujniki parkowania 360° (przednie, boczne i tylne)
  • Bezramkowe lusterko wsteczne z automatycznym ściemnianiem
  • Automatyczne światła drogowe
  • Tempomat adaptacyjny z centrowaniem na pasie ruchu i asystentem jazdy w korkach (autonomiczna jazda L2)
Jeep Avenger 2022
W odmianie hybrydowej Avenger Freedom Edition w wersji Altitude za darmo ma dodawany system jazdy autonomicznej poziomu 2. // fot. Jeep

Za darmo Pakiet ADAS dodawany jest też do benzynowej odmiany Jeepa Avengera w wersji Altitude. Zyskuje się na tym 4 900 zł, ponieważ nie ma w nim asystenta jazdy w korkach i tempomatu adaptadcyjnego. Jednak są takie rozwiązania jak przykładowo czujniki parkowania 360 stopni, system monitorowania martwego pola, bezramkowe, ściemniające się lusterko wsteczne. Wraz z rabatem 5 900 zł daje to sumę korzyści 10 800 zł brutto.

Bogaty, a skromny cenowo

Sporo można też zyskać na najbogatszej wersji wyposażenia, czyli Summit. Jeep dodaje teraz do najbogatszego Avengera pakiet infotainment o wartości 4 200 zł. W jego skład wchodzi system multimedialny Uconnect z 10,1-calowym ekranem dotykowym. Umożliwia on nie tylko wygodne poruszanie się po fabrycznej nawigacji i otrzymywaniu aktualnych informacji drogowych. Oferuje też bezprzewodowe połączenie ze smartfonem przez Apple CarPlay, Android Auto lub Bluetooth. Dochodzi do tego nagłośnienie premium od renomowanej marki JBL. 8-głośnikowy zestaw z subwooferem i 12-kanałowym wzmacniaczem ma moc 300 Watt. Wraz z rabatem suma korzyści wersji Summit sięga 11 500 zł dla benzynowego Avengera i 13 300 zł dla hybrydowego.

Jeep Avenger 2022
Avenger Freedom Edition dla wersji wyposażenia Summit posiada wiele udogodnień z zakresu systemu multimedialnego. // fot. Jeep

Jeep przypomina, że oprócz specjalnej oferty na wersję Freedom Edition, można zapisywać się na jazdy testowe nowym Avengerem.

Przeczytaj również