Kierowcy oszaleją na punkcie tego nowego SUV-a! Będzie sprzedawany za śmieszne pieniądze z bajeranckim wyposażeniem

Przy rosnących cenach samochodów, kierowcy coraz częściej spoglądają w kierunku marek budżetowych. Tanie SUV-y cieszą dużym zainteresowaniem, a właśnie na rynek wkracza zupełna nowość od Suzuki. Choć jeszcze nie było oficjalnej premiery, to wyciekło nagranie ujawniające nowoczesny design auta.

Suzuki Brezza - nowy, tani SUV
Podaj dalej

Tani, zelektryfikowany SUV

Suzuki przygotowuje się do zaprezentowania nowej generacji SUV-a o nazwie Brezza. Niestety ten niedrogi model na razie nie trafi do sprzedaży w Polsce czy Europie. To jeden z hitów bardzo budżetowego rynku w Indiach. Jednak warto zauważyć, że specyfikacja auta coraz bardziej zbliża się do europejskich standardów, bowiem mamy tu lekką elektryfikację. Oficjalny zwiastun pojazdu można zobaczyć w odtwarzaczu poniżej.

Suzuki nie podawało danych technicznych modelu, mimo że zaczęło przyjmować zamówienia na swojej oficjalnej strony internetowej w Indiach. Autocar India informuje, że nowa Brezza otrzyma tę samą platformę, co jej poprzedniczka, ale z szeregiem ulepszeń. Opcje silnikowe będą obejmować zaktualizowaną wersję wolnossącego 1,5-litrowego silnika z technologią mild-hybrid. Silnik będzie połączony z pięciobiegową manualną lub sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów z przekładnią hydrokinetyczną, przekazującą moc na przednie koła.

Szpiedzy zepsuli niespodziankę

W oficjalnym zwiastunie Suzuki pokazuje nowe oświetlenie LED, która wygląda nowocześniej w porównaniu do poprzedniej wersji. Możemy również zobaczyć osłonę chłodnicy z mniejszą ilością chromu niż wcześniej, opcjonalny elektryczny szyberdach i wydłużone tylne światła. Jednak po sieci krąży już nagranie, które przedstawia ten samochód na zewnątrz, jak i wewnątrz. Widać na nim przeprojektowane nadwozie oraz m.in. 9-calowy ekran dotykowy.

Przeczytaj również